Jeśli szukasz jeszcze większej higieny w swojej łazience, zdecyduj się na ofertę Roca

Podziel się:
Higiena jest jedną z najważniejszych cech wyposażenia łazienkowego, na której nam obecnie zależy. Mając to na uwadze wprowadziliśmy nowe rozwiązania, dodatkową powłokę nakładaną na produkty ceramiczne, dzięki której woda spływa i nie zatrzymuje się w mikro-otworach. W ten sposób nie rozwijają się w wilgotnych miejscach bakterie ani nie gromadzi się osad.

Fot. RocaFot. RocaW najnowszej kolekcji Ona, zastosowaliśmy również innowacyjną powłokę Superglaze®.

Aplikowana na szkliwo, nie zastępuje go, tworząc nową dodatkową warstwę, która jeszcze lepiej chroni produkt przed gromadzeniem się osadu i brudu. To wszystko za sprawą idealnie gładkiej powierzchni, która zabezpiecza przed wsiąkaniem wody. Sucha powierzchnia ogranicza możliwość namnażania się bakterii.

Skład tej nowej powłoki opracowanej przez Roca wraz z innowacyjnym procesem aplikacji, zapewnia całkowicie wodoodporne, lśniące, gładkie i łatwe w utrzymaniu czystości powierzchnie. Jest wyjątkowo gładka i trwała, gwarantując łatwe utrzymanie ceramiki w czystości.

Fot. RocaFot. Roca
Środki czystości i dezynfekujące dużo łatwiej rozprowadzają się po powierzchni ceramiki, działają efektywnej, dzięki czemu można ograniczyć ich zużycie do minimum, zapewniając tym samym dbałość o środowisko.

Fot. RocaFot. Roca
Wybrane popularne i nowe kolekcje Roca są dostępne z tą super higieniczną powłoką. Są nimi m.in.: Nowość – kolekcja Ona i wiele znanych kolekcji Roca: Victoria, Gap, Meridian, Inspira, Beyond, Carmen i wybrane modele umywalek. Superglaze® to najwyższy standard czystości i higieny na długie lata.

Fot. RocaFot. RocaFot. RocaFot. Roca
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Roca
#czytelnia #w lazienka #armatura #wnetrza #roca #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: