Inteligentne urządzenie Yale to prezent, który zachwyci Twojego Tatę

Podziel się:

Każdy ojciec jest wyjątkowy. Mając to na uwadze, Yale przedstawia poniżej kilka sposobów, dzięki którym ich najlepsze inteligentne produkty zabezpieczające bez trudu dopasują się do codziennego życia Twojego Taty, niezależnie od jego stylu życia!

Dla Taty, który uwielbia nowoczesną technologię

Spraw swojemu Tacie w prezencie inteligentne urządzenie Yale, które usprawni prowadzenie domu, a jednocześnie  zaimponuje jego sąsiadom! 

Aplikacja Yale Home otworzy przed rodziną drzwi na świat nowych możliwości związanych z zarządzaniem i monitorowaniem nieruchomości. Urządzenia Yale są ze sobą połączone. Pozwolą więc Tacie konfigurować dostęp dla wybranych członków rodziny i gości zarówno do domu (za pomocą zamka Linus® Smart Lock), jak i do inteligentnego sejfu czy szafki zamkniętej na smart zamek, przy użyciu tego samego kodu lub wirtualnego klucza, a w razie potrzeby cofnąć dostęp do wszystkich jednocześnie.  

Zamek Linus® oferuje funkcje automatycznego ryglowania i odryglowania, idealnie dopasowane do intensywnego trybu życia Twojego Taty. Za sprawą intuicyjnej aplikacji mobilnej Yale Home użytkownicy Linusa® mogą zobaczyć, kto przychodzi i kiedy, oraz przydzielać wirtualne klucze dla gości. Aplikacja wyśle ​​powiadomienie za każdym razem, gdy drzwi zostaną otwarte. Z dowolnego miejsca na świecie pozwoli sprawdzić, czy są one otwarte, czy zamknięte*. Umożliwi to sprawniejszą kontrolę nad domem za dotknięciem przycisku w telefonie lub zegarku Apple Watch.  

Dla Taty, który pracuje w domu

Osoby pracujące w domu muszą pamiętać o zapewnieniu właściwej ochrony dla sprzętu i dokumentów wypożyczonych z biura. Pomóż Tacie zorganizować i zabezpieczyć przestrzeń domowego biura za pomocą inteligentnego sejfu Yale.  

To wygodne rozwiązanie do przechowywania umożliwi zdalne otwieranie sejfu, sprawdzanie, kto ma do niego dostęp oraz udostępnianie stałych lub tymczasowych kodów dostępu zaufanym osobom z dowolnego miejsca na świecie.* Wszystko za pośrednictwem intuicyjnej aplikacji Yale Home. Smart Safe posiada wzmocnione drzwi, które uniemożliwiają otwarcie sejfu. Wyposażony jest również w mechanizm blokujący z dwoma ryglami odpornymi na piłowanie, co zapewnia dodatkowe zabezpieczenie.  

Dzięki temu Tata może spokojnie pracować w domu i mieć pewność, że wszystko, co posiada jest bezpieczne, a wszelkie poufne dokumenty czy służbowe laptopy są dobrze schowane, gdy nie ma go w pobliżu.

Dla taty, który kocha swoje hobby 

Jeśli Twój Tata spędza całe dnie w swoim warsztacie czy garażu, inteligentne urządzenia Yale pomogą mu w pełni cieszyć się swoim hobby. 

Inteligentny zamek do szafki Yale to idealny prezent dla każdego taty-majsterkowicza, zwłaszcza jeśli ma on małe dzieci, którym trzeba zapewnić bezpieczeństwo. Ten dyskretny, ultrakompaktowy zamek można łatwo zamontować w większości szafek i szuflad, aby był całkowicie niewidoczny. Dzięki temu dzieci nie będą miały dostępu do niebezpiecznych narzędzi lub chemikaliów, których używa ich tata oddając się swojej pasji, jako stolarz-amator, artysta czy majsterkowicz. Współpracująca z zamkiem aplikacja Yale Home umożliwia sprawdzenie historii dostępu do szuflad i szafek. Powiadomienia wysyłane bezpośrednio na telefon, pozwalają zobaczyć dokładnie, kiedy dana szafka była otwierana. Tata może więc mieć pewność, że jego rzeczy osobiste są zawsze zabezpieczone. 

Czas wyłącznie dla siebie jest ważny dla każdego, zwłaszcza dla ojców, którzy ciężko pracują, aby zadbać o rodzinę i zapewnić jej bezpieczeństwo. Zamek do drzwi Linus® Smart Lock zadba o to, by nikt nie przeszkadzał Twojemu Tacie, gdy jest pochłonięty swoim hobby. Dzięki integracji głosowej* Tata może poprosić wybranego asystenta głosowego, aby otworzył drzwi za pomocą Linusa®, dzięki czemu nie będzie musiał przerywać swoich ulubionych hobbystycznych zajęć.  

Tegoroczny Dzień Ojca to okazja, aby zainwestować w bezpieczeństwo i zainteresowania swojego Taty. Podaruj mu inteligentne urządzenie Yale, a zrozumie jak wiele dla Ciebie znaczy. 

* Mostek WiFi Connect firmy Yale jest wymagany do aktywacji funkcji zdalnych oraz asystentów głosowych Google Assistant i Amazon Alexa.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Yale
#czytelnia #ochrona #wnętrza #eko budowa #yale #do dom_inteligentny #smart

Więcej tematów: