Osiedle Kościuszki w Chorzowie: kolejna pula mieszkań w sprzedaży

Podziel się:

Grupa J.W. Construction uruchomiła sprzedaż mieszkań w kolejnym budynku należącym do Osiedla Kościuszki w Chorzowie. To kameralna inwestycja wyróżniająca się m.in. ze względu na atrakcyjną lokalizację w samym centrum miasta, tuż przy Parku Śląskim, a także wysoki standard wykończenia. W nowej puli dostępne są różnorodne mieszkania o powierzchni od 31 do 80 m2.

Budowa Osiedla Kościuszki została oficjalnie zakończona w połowie 2023 roku. Od tego momentu chorzowska inwestycja, w skład której wchodzi 6 budynków o zróżnicowanej wysokości, powoli zaczyna zapełniać się nowymi mieszkańcami.

J.W. Construction wprowadziło właśnie do sprzedaży kolejny budynek liczący 89 mieszkań o podwyższonym standardzie. Potencjalni inwestorzy mają do wyboru zarówno kompaktowe kawalerki, jak i 2- oraz 3- pokojowe mieszkania idealne dla młodych par lub rodzin z dzieckiem, a także przestronne 4-pokojowe mieszkania o powierzchni do 80 m2. Do mieszkań przynależą duże balkony oraz tarasy mieszczące się na ostatniej kondygnacji.

Nowi lokatorzy mają także możliwość zakupu miejsc parkingowych w podziemnych halach garażowych bądź też na parkingu naziemnym. Osiedle jest ogrodzone i chronione. Mieszkańcy cenią też tę inwestycję z uwagi na wysoki standard wykończenia  części wspólnych oraz funkcjonalne rozkłady mieszkań.

Strategiczna lokalizacja Osiedla Kościuszki

Wyróżnikiem Osiedla Kościuszki jest jego strategiczna lokalizacja. Inwestycja mieści się w samym sercu Chorzowa, tuż przy głównych węzłach komunikacyjnych, placówkach edukacyjnych czy punktach handlowo-usługowych. Z drugiej strony, w bliskim sąsiedztwie znajduje się Park Śląski nazywany zielonymi płucami Górnego Śląska.

- Osiedle Kościuszki jest kameralną, przemyślaną i jakościową inwestycją stanowiącą bezpieczną, spokojną oazę w gąszczu kilkumilionowej Aglomeracji Śląskiej. Współpracujący z nami lokalni architekci zadbali o to, by Osiedle spełniało oczekiwania osób prowadzących przeróżne style życia - mówi Małgorzata Ostrowska, Dyrektorka Pionu Sprzedaży i Marketingu w J.W. Construction.

J.W. Construction stawia na Śląsk

Osiedle Kościuszki jest kolejną inwestycją w portfelu J.W. Construction na Górnym Śląsku. Deweloper zrealizował tam również zlokalizowane w Katowicach Osiedle Nowe Tysiąclecie. Firma stawia na Aglomerację Śląską m.in. ze względu na jej duży potencjał inwestycyjny.

- Aglomeracja Śląska to unikalny rynek nieruchomości, wyróżniający się na tle reszty kraju bardzo korzystnym stosunkiem zarobków do cen nieruchomości. Choć o Śląsku mówi się głównie przez pryzmat Katowic, naszą uwagę przykuwają właśnie mniejsze, ościenne miasta, jak Chorzów, które bardzo dobrze rokują pod kątem inwestycyjnym - mówi Małgorzata Ostrowska z J.W. Construction. - Chorzów jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą Aglomeracji, ma też rozwinięty rynek pracy i  jest miejscem przyjaznym do życia, m.in. dzięki rosnącej świadomości ekologicznej jego mieszkańców czy licznym inicjatywom zwiększającym jakość i komfort życia Chorzowian - podsumowuje Małgorzata Ostrowska.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Materiał partnera
#czytelnia #inwestycje #prawo #nieruchomości #materiał partnera #J.W. Construction

Więcej tematów: