REHAU Window Solutions zaprasza na targi Fensterbau Frontale 2024

Podziel się:

REHAU Window Solutions zaprasza na jedną z najważniejszych tegorocznych imprez targowych dla branży okiennej – targi Fensterbau Frontale 2024! W dniach od 19 do 22 marca w Norymberdze zaprezentujemy swoje aktualne innowacje oraz nowe modele biznesowe. Profesjonaliści z dziedziny stolarki otworowej będą mieli okazję skorzystać z informacji, inspiracji i możliwości bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy. REHAU Window Solutions jest bowiem partnerem All in One – dla producentów, dystrybutorów i montażystów stolarki oraz architektów i projektantów.

REHAU Window Solutions bierze od lat udział w targach Fensterbau Frontale 2024 w Norymberdze, pokazując w jaki sposób branża stolarki na świecie może skorzystać z coraz to nowych innowacji i indywidualnych rozwiązań od jednego dostawcy. REHAU Window Solutions jest partnerem All in One – dla producentów, dystrybutorów i montażystów stolarki, a także architektów i projektantów.

Od 19 do 22 marca REHAU Window Solutions zaprezentuje się na 650 metrach kwadratowych powierzchni stoiska, zapraszając profesjonalistów z branży okiennej z całego świata do zapoznania się z przyszłościowymi rozwiązaniami dla swoich modeli biznesowych.

"Jako dostawca systemów klasy premium, REHAU Window Solutions będzie wspierać branżę swoją wyjątkową wiedzą we wszystkich istotnych obszarach biznesowych – dopracowanymi do perfekcji systemami profili, produktami smart, usługami cyfrowymi, zoptymalizowanymi akcesoriami i zintegrowanym zrównoważonym rozwojem. W branży okiennej REHAU Window Solutions jest renomowanym dostawcą gotowych modułów dla indywidualnych modeli sukcesu naszych partnerów, zgodnie z motto "Create Difference, Grow Business" - mówi Carsten Heuer, CEO REHAU Window Solutions.

Innowacje od REHAU Window Solutions, prezentowane na wiodących dla branży targach w Norymberdze, skoncentrują się na następujących tematach:

- All in One Partner – wszystko od jednego partnera.
- Profile dopracowane do perfekcji – pewność dla podstawowej działalności. 
- Gotowi na przyszłość – innowacje i inspiracje zapewniają trwały sukces.
- Niezrównana efektywność – nowe rozwiązania dla nowych modeli biznesowych.  
- Zrównoważony rozwój jako czynnik sukcesu – jesteśmy pionierami. Wczoraj. Dziś. Jutro.
- Create Difference. Grow Business – twórz różnice, rozwijaj biznes. 

"REHAU Window Solutions pozostanie w przyszłości motorem dla całej branży. Po kultowym World of Windows 2022 i przełomowym Welcome ARTEVO Week 2023, w 2024 roku wyznaczamy nowe standardy w zakresie komunikacji – konsekwentnie zindywidualizowanego doświadczenia klienta z rzeczywistą wartością dodaną. Dla wszystkich grup docelowych. Zespół REHAU Window Solutions z niecierpliwością czeka na ekscytującą wymianę doświadczeń z całą branżą okienną" – mówi Peter Kotzur, Dyrektor Marketingu REHAU Window Solutions.

Zapraszamy na stoisko REHAU Window Solutions na targach Fensterbau Frontale 2024 w Norymberdze. Od 19 do 22 marca 2024, hala 4 A, stoisko 123. 

Okna odkrywane na nowo. Na miarę dzisiejszych potrzeb.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Materiał partnera
#wiadomości #okno #targi #okna i drzwi #rehau #materiał partnera

Więcej tematów: