Grupa PSB Handel S.A. Mecenatem Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Podziel się:

Grupa PSB Handel S.A. była mecenatem XXX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego imienia Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju. Przyjechały światowe gwiazdy opery i muzyki klasycznej, były ciekawe spotkania z wybitnymi artystami.

 

30-ta edycja prestiżowego festiwalu, która trwała w dniach 29.06-7.07.2024 r. w Busku-Zdroju, była wyjątkowa. W Busku zaśpiewały m.in. Wiesław Ochman, Alicja Węgorzewska, Joanna Nawrot, Magdalena Idzik, Adam Zdunikowski, zagrają też wielkiej sławy wirtuozi z Polski i zagranicy. Wydarzenie przygotowano z myślą o miłośnikach nie tylko klasyki. Odbył się m.in. koncert m.in. Stanisława Soyki, a podczas Gali Finałowej operowo-operetkowej wystąpiła m.in. Joanna Woś i Grażyna Brodzińska.

Grupa PSB Handel S.A. od lat wspiera to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które poświęcone jest pamięci wybitnej polskiej śpiewaczki operowej, Krystyny Jamroz, która urodziła się w Busku-Zdroju i zawsze była związana z tym miastem. Impreza gromadzi znanych polskich i zagranicznych muzyków, dyrygentów i śpiewaków oraz tłumy wielbicieli tej klasy muzyki.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: PSB
#wiadomości #wnętrza #ogrody #psb #Grupa PSB

Więcej tematów: