<

Dodaj odrobinę złota do swojej łazienki!

Chcesz stworzyć luksusową łazienkę? Wprowadź do niej złote, szczotkowane akcenty, które będą nutami blasku i wyrafinowania. Dlaczego? Ponieważ złoto nigdy nie przestaje wyglądać reprezentacyjnie i elegancko, niezależnie od tego, czy jest użyte do stworzenia stylu vintage, czy nowoczesnego...

Więcej...

Jak wybrać parawan nawannowy? Trzy praktyczne wskazówki

Dodaje wannie funkcję komfortowego prysznica. Jest sposobem na modernizację łazienki bez konieczności przeprowadzania uciążliwego remontu. Aby perfekcyjnie dopasować parawan nawannowy do swoich potrzeb, warto najpierw zapoznać się z dostępnymi opcjami. Możliwości są naprawdę szerokie!

Więcej...

Quiet Luxury – trend także w łazience

Ten termin jest z pewnością znany wszystkim wielbicielom seriali, mody i trendów. Quiet Luxury kojarzy się głównie z ubraniami, ale znajduje też odzwierciedlenie we wnętrzach, w tym w łazience. Zacznijmy od tego, że Quiet Luxury oznacza jakość, elegancję i brak nadmiernego przepychu.

Więcej...

Nowy Rok, nowa łazienka: 5 pomysłów do rozważenia

Początek roku to tradycyjny czas na postanowienia. Wyznaczamy sobie różnorodne cele, od małych po duże, które czasami są realizacją marzeń, a innym razem stanowią poważne wyzwanie. Do popularnych postanowień należy remont domu, a w szczególności jednego z jego kluczowych pomieszczeń...

Więcej...

Ergonomia – klucz do wygody w łazience

Łazienka jest dziś pełnoprawnym wnętrzem domu. Pod względem zastosowanych materiałów, kolorów, wzorów i faktur nie ustępuje salonowi. Jednak nawet najpiękniejszy wystrój powinien być osnuty wokół dobrze przemyślanej bazy funkcjonalnej, której podstawą jest ergonomia.

Więcej...

Szczotkowany GunMetal – designerski sposób na łazienkę

Z daleka może przypominać matową czerń, jednak w bliższym kontakcie odkrywa więcej głębi. Podkreślają ją refleksy szczotkowanej powierzchni. GunMetal to odcień nietuzinkowy, tajemniczy i elegancki. I, jak wszystkie naturalne barwy metali, nigdy nie wyjdzie z mody.

Więcej...

5 sposobów na luksusową łazienkę: komfort jak z pięciogwiazdkowego hotelu na wyciągnięcie ręki

Dom to przestrzeń wypoczynku, enklawa spokoju, miejsce służące regeneracji ciała i ducha. Szczególnie wyraźnie widać to w łazience, którą dziś projektuje się często w formule salonu kąpielowego. Co ważne, niewiele trzeba, by pomieszczenie to tchnęło atmosferą luksusu.

Więcej...

Więcej swobody w strefie prysznica

Nowoczesne rozwiązania pozwalają stworzyć wygodną i piękną strefę prysznica nawet w trudnych miejscach. Należy do nich stabilizator kątowy L, który jest alternatywą dla typowych wsporników. Dzięki niemu zamontujemy kabinę prysznicową nawet blisko okna. A to nie jedyny trudny przypadek,...

Więcej...

Światowy Dzień Wellness z Radaway

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Wellness, prawdziwe święto dla zmysłów. I znakomita okazja, by udać się na pielęgnacyjne zabiegi, popływać w basenie lub wziąć relaksujący prysznic. Możemy również zorganizować ten wspaniały dzień we własnej łazience.

Więcej...

Radaway z prestiżową nagrodą „Must Have” za kolekcję Essenza

Seria Essenza – jedna z tegorocznych nowości marki Radaway, została wyróżniona „Must Have”- niezależnym znakiem jakości, przyznawanym za najlepszy design.

Więcej...
Loading...