<

Jak wybrać producenta kolumbarium: kluczowe czynniki

Pochówki w urnach zyskują coraz większą popularność. Nie zmienia to faktu, że nawet dla tego typu grobów zaczyna w Polsce brakować miejsca - nie zawsze da się zwiększyć powierzchnię cmentarza. Rozwiązaniem tego problemu jest kolumbarium.

Więcej...

Cemex Polska opublikował Deklarację Środowiskową za 2022 rok

EMAS jest europejskim systemem zarządzania i certyfikacji środowiskowej. W Polsce jego założenia realizuje jedynie 68 podmiotów. Opublikowana w tym roku przez Cemex Polska Deklaracja Środowiskowa potwierdza uczestnictwo firmy w tym prestiżowym gronie, a tym samym spełnienie unijnych...

Więcej...

Tysiąc (1000) uczestników konferencji DNI BETONU będzie rozmawiać o dekarbonizacji budownictwa

Tysiąc osób weźmie udział w XII konferencji DNI BETONU, która w dniach 9-11 października r. odbędzie się w Wiśle. Tematem przewodnim konferencji będzie budownictwo o niskim śladzie węglowym.

Więcej...

Beton architektoniczny – rodzaje, faktury, kolorystyka, zastosowanie. Przegląd propozycji od Luxum

Wszystkie produkty wytwarzane przez manufakturę Luxum to wynik zaawansowanej wiedzy, wieloletniego doświadczenia oraz pasji, dzięki którym powstają najbardziej pożądane przez architektów i ich klientów elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz.

Więcej...

Ławki z betonu architektonicznego

Nowoczesne ławki betonowe są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu pasują do każdej przestrzeni. Można je stosować w ogrodach i parkach miejskich, a także w ogrodach przydomowych, aby uzyskać ciekawą formę architektoniczną, która jest jednocześnie trwała i ciekawa!

Więcej...

Beton Vertua® na ekologicznym osiedlu w Warszawie

Na powstającym w Warszawie osiedlu Pozytywny Mokotów wykorzystano niskoemisyjny beton Vertua® z oferty Cemex Polska. Trzeci etap projektu jest pierwszym, w trakcie realizacji którego wykorzystano ten innowacyjny produkt, umożliwiający redukcję śladu węglowego inwestycji deweloperskiej...

Więcej...

Producent wyrobów betonowych, którego doceni każdy architekt

Podczas realizacji kreatywnych wizji architektonicznych, wybór odpowiedniego producenta wyrobów betonowych jest kluczowy. Dzięki współpracy z nim możesz zyskać pewność, że Twoje projekty są zbudowane na solidnym fundamencie wysokiej jakości materiałów.

Więcej...

Ekspertka: &quot;Betonoza&quot; - pozornie opłacalna, lecz nieludzka

Wybetonowane miasto jest wygodne dla włodarzy, łatwiej je sprzątać i taniej utrzymać. Ale takie warunki są „nieludzkie” – uważa dyrektor Instytutu Ekologii Terenów Uprzemysłowionych, dr hab. Marta Pogrzeba.

Więcej...

Zalety dachówek betonowych. Dlaczego warto je wybrać na swój dach?

Wśród szerokiej oferty pokryć dachów skośnych inwestorzy szukają przede wszystkim pewności, trwałości i bezpieczeństwa, dlatego najczęściej sięgają po dachówki ceramiczne lub betonowe.

Więcej...

Nietypowe okładziny ścienne od Luxum – panele MDF 3D, panele drewniane Hausder, Akustic Premium, beton architektoniczny

Projektując wnętrza domów czy przestrzeni komercyjnych, nie sposób pominąć etapu wykończenia ścian. To niezwykle istotny komponent aranżacji wnętrza, który wpływa na styl całego pomieszczenia oraz jego wyposażenia. Wśród różnorodnych propozycji okładzin ściennych dostępnych na rynku...

Więcej...
Loading...