<

Szczelne i komfortowe poddasze z Vario® DoubleFit+ od ISOVER

System aktywnej paroizolacji ISOVER Vario<sup>®</sup> Xtra wzbogacił nowy uszczelniacz Vario<sup>®</sup> DoubleFit+, zapewniający precyzyjny i szczelny montaż warstwy paroizolacyjnej np. na poddaszu.

Więcej...

Systemowy Dom – nowa kampania marek ISOVER i Rigips należących do grupy Saint Gobain

Trwa kampania marek ISOVER i Rigips należących do grupy Saint Gobain, promująca systemowe rozwiązania dla poddaszy, które nie tylko mają zapewniać komfort termiczny, ale również wysoką klasę odporności ogniowej i w związku z tym – zwiększenie bezpieczeństwa wszystkich domowników....

Więcej...

Zimne poddasze, ciepły dom. Dlaczego warto ocieplić strych?

Na widok rosnących cen ciepła i energii, niejeden właściciel domu spuścił nos na kwintę. Tymczasem wystarczy podnieść głowę, aby dostrzec realną okazję do zmniejszenia rachunków. Sprawdźmy, co można zrobić z zimnym poddaszem nieużytkowym, aby płacić mniej za ogrzewanie!

Więcej...

Prysznic pod skosem – jak go zaaranżować?

Jak poradzić sobie ze skosami w łazience?

Więcej...

Poddasze idealne na lato

Początek wiosny nie rozpieszczał nas co prawda słoneczną aurą, lecz już teraz dużymi krokami zbliża się lato, a wraz z nim upalne dni. Spragnieni słońca, z pewnością będziemy cieszyć się z jego obecności w naszych domach, lecz nadmiernie nagrzane, gorące pomieszczenia nie zapewnią...

Więcej...

Dmuchaj na… wiatr! Paroc prezentuje wełnę kamienną w granulacie PAROC BLT 9

Każdy, kto choć raz przymierzał się do termomodernizacji wiekowego budynku wie, że to nie lada wyzwanie logistyczne – zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z nietypową konstrukcją pełną trudno dostępnych miejsc. Dotyczy to...

Więcej...

GRANROCK SUPER – nowatorskie rozwiązanie od ROCKWOOL do ocieplania poddasza

Firma ROCKWOOL, producent materiałów izolacyjnych z wełny skalnej, wprowadza na rynek nowy produkt – w pełni niepalny, paroprzepuszczalny granulat z wełny skalnej GRANROCK SUPER.

Więcej...

Światło dzienne jak najdłużej

Co daje nam światło naturalne? Jak wpuścić światło dzienne do swojego domu?

Więcej...

Akustyka na poddaszu

Bardzo dużo hałasów może dostać się na poddasze też przez okna, dlatego najlepiej jest wykorzystywać w tym miejscu te o specjalnych podwyższonych parametrach jeśli chodzi o izolacyjność dźwiękową.

Więcej...

Ciepłe poddasze – o czym musisz pamiętać

Planując budowę lub remont poddasza pamiętajmy, że źle zaizolowany za słabo ocieplony dach może skutkować utratą do nawet 25% ciepła!

Więcej...
Loading...