<

Hydroizolacja fundamentów. Jak wykonać izolację przeciwwodną i przeciwwilgociową?

Zadaniem hydroizolacji fundamentów jest ochrona ścian przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz wód gruntowych i opadowych. To również jeden z najważniejszych etapów prac budowlanych, którego pominięcie lub wykonanie z błędami może negatywnie wpłynąć na konstrukcję budynku oraz doprowadzić...

Więcej...

Zabudowa łazienki płytą budowlaną – poradnik remontowy

Łazienka należy do pomieszczeń o najwyższym stopniu wilgotności, dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie ścian oraz prawidłowe wykonanie tzw. suchej zabudowy. Sprawdź, jak w tym celu wykorzystać płytę budowlaną, jakie możliwości daje i o czym trzeba pamiętać montując ten...

Więcej...

Jak szybko naprawić i zabezpieczyć przeciekający dach z papy?

Wiosna to świetny czas na dokonanie wszystkich niezbędnych prac na dachu. Warto wykorzystać ten moment, aby z jednej strony naprawić usterki, a drugiej – wykonać renowację pokrycia z papy, aby zapewnić jego szczelność i trwałość na kolejne lata.

Więcej...

Naprawa i renowacja dachu z papy. Praktyczne wskazówki

Jak przedłużyć żywotność pokrycia z papy lub poradzić sobie z problemem przeciekającego dachu? Poznaj praktyczne wskazówki.

Więcej...

Co wybrać prysznic zlicowany z podłogą czy brodzik?

Prysznic wyłożony płytkami, o powierzchni zlicowanej na równi z podłogą, znajduje tyle samo zwolenników, jak i przeciwników, preferujących tradycyjne rozwiązania oparte na akrylowych brodzikach.

Więcej...

Prawidłowy montaż stelaża podtynkowego WC

Podpowiadamy, co zrobić, by uniknąć błędów przy montażu tego typu elementów i cieszyć się estetycznie zabudowaną armaturą.

Więcej...

Hydroizolacja zewnętrzna piwnicy

Jak zabezpieczyć ściany piwnic przed iniekcją wody

Więcej...
Loading...