newsletter reklama projekty domów forum
sobota 4 lipca 2020
12.05.2015r...

Fabryka Stropów Firmą Godną Zaufania!

Producent innowacyjnych rozwiązań stropowych - w tym topowego Lekkiego Stropu Panelowego SMART - Fabryka Stropów Sp. z o.o. - została wyróżniona certyfikatem Firma Godna Zaufania 2015. Jest on przyznawany przedsiębiorstwom, które mają nienaganną opinię wśród klientów i kontrahentów.
 Fot. Konbet
Fot. Konbet
Certyfikat Firma Godna Zaufania umożliwia potencjalnym klientom i współpracownikom sprawdzenie wiarygodności firmy. Aby go otrzymać, firma musi pozytywnie przejść weryfikację tzw. Współczynnika Opinii. Jest to specjalny algorytm, który bada liczbę negatywnych opinii na temat danego przedsiębiorstwa w sieci. Na tytuł Firmy Godnej Zaufania zasługują przedsiębiorstwa, które mają w Internecie nieposzkalowaną opinię.

- Wysoka jakość naszych produktów, która jest źródłem satysfakcji klientów, a także nasza dbałość o partnerskie relacje z kontrahentami zrodziły kolejny owoc – tym razem w postaci certyfikatu Firma Godna Zaufania – mówi Artur Kisiołek, Prezes Zarządu firmy Fabryka Stropów Sp. z o.o. – Doceniamy rolę sieci jako miejsca wymiany opinii. Zdajemy sobie także sprawę, że częściej w Internecie spotyka się opinie niepozytywne. Dlatego tym bardziej jest nam miło, że nie dotyczą one naszej firmy. Będziemy to z dumą podkreślać i dbać o to, by w kolejnych latach nasi klienci i kontrahenci byli równie zadowoleni ze współpracy z Fabryką Stropów.
--
REKLAMA:
--
Certyfikat Firma Godna Zaufania jest przyznawany na rok.

źródło: Konbet

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d