newsletter reklama projekty domów forum
sobota 4 lipca 2020
27.06.2018r...

Kurtyna wodna w przydomowym ogrodzie lub na tarasie od Gardena

Na letnie upały GARDENA poleca innowacyjne rozwiązanie, jakim jest kurtyna wodna. Przyniesie orzeźwienie, tworząc prawdziwie wakacyjny nastrój w przydomowym ogrodzie lub na tarasie.
Fot. Gardena
Fot. Gardena

Kto z nas nie marzy o ochłodzie podczas wypoczynku pod parasolem, na balkonie czy tarasie? Najlepiej, gdyby dosięgnęła nas orzeźwiająca bryza. Taka, jaka występuje w trakcie letniego wypoczynku nad morzem. Z nowym zestawem kurtyny wodnej można znaleźć ochłodę w upalne dni i poczuć się jak na wakacjach, nie wyjeżdżając z domu.

Fot. Gardena
Fot. Gardena

- Zestaw kurtyny wodnej GARDENA montuje się do parasola, markizy lub pergoli i podłącza do kranu. Po włączeniu wody, dysze tworzą delikatną mgiełkę, która przyjemnie schładza powietrze. Rozpylana mgiełka wodna unosi się w powietrzu niczym przynosząca ulgę zasłona - podkreśla Jarosław Soboń, ekspert GARDENA.
--
REKLAMA:
--
Zestaw zawierający obejmy mocujące można szybko przymocować do parasola lub markizy i równie szybko zdemontować i przenieść w inne miejsce. Innym rozwiązaniem jest przymocowanie go na stałe za pomocą śrub, na przykład na stelażu pergoli. Zestaw jest wyjątkowo elastyczny, ponieważ podłącza się go bezpośrednio do kranu. Położenie mikro dysz zamgławiających można regulować. Istnieje również możliwość dokupienia dodatkowych dysz. Ponieważ rozpylana mgiełka jest niezwykle delikatna, zużycie wody jest bardzo niskie, dając użytkownikom beztroską radość przez całe lato.

źródło: Gardena

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d