newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 7 sierpnia 2022
02.08.2021r...

Wanny na wymiar od Luxum®

Szukając odpowiedniej wanny do łazienki, powinniśmy zastanowić się nie tylko nad wielkością i kształtem naszego wnętrza, czy też nad dopasowaniem urządzenia do wybranej przez nas koncepcji architektonicznej, ale przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę nasze indywidualne preferencje i wymagania, a także styl i codzienny rytm naszego życia. Jakie więc muszą być cechy wanny idealnej? Powinna być z nami perfekcyjnie zharmonizowana, odpowiadać nam pod względem wizualnym oraz zapewniać dokładnie to, czego potrzebujemy do osiągnięcia maksymalnego poziomu komfortu.
Fot. Luxum
Fot. Luxum

Najlepszym rozwiązaniem w nowoczesnych wnętrzach jest
wykonanie wanny na wymiar – dzięki temu precyzyjnie dostosujesz jej rozmiar i kształt, a także wybierzesz materiał, z jakiego ma być stworzona. Idealnie wyprofilowana i dopasowana do Twojego ciała wanna, stanowić będzie codzienną obietnicę spokoju i odpoczynku, którego zaznać będziesz mógł w swoim własnym domu.

W Luxum® wanny tworzone są z materiałów kompozytowych Solid Surface lub z lekkiego betonu architektonicznego BATHCREATE. Dzięki temu nie tylko prezentują się wyjątkowo estetycznie, ale są również niezwykle funkcjonalne, praktyczne i wygodne. Materiały, z jakich wykonane są wanny, zapewniają najwyższą jakość, trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo wanny posiadają niesamowite właściwości termoizolacyjne pozwalające na dłuższe utrzymanie ciepłoty wody. Gładka i przyjemna w dotyku powierzchnia gwarantuje komfort podczas kąpieli, a dodatkowo jest prosta w utrzymaniu czystości. Wanny mogą zostać wykończone w tradycyjnym połysku lub w nowoczesnej matowej satynie, która pozwala na kreowanie atrakcyjnych aranżacji w każdym stylu.

Fot. Luxum
Fot. Luxum

Możliwość wyboru i dopasowania kształtu wanny do własnych preferencji otwiera przed nami zupełnie nowe perspektywy. Możesz zdecydować się na wannę okrągłą, owalną, prostokątną, kwadratową czy asymetryczną, a także w każdym innym, nawet najbardziej nietypowym kształcie. Zastanów się dobrze, jaka wanna będzie Ci najbardziej odpowiadać pod względem funkcjonalności oraz estetyki, a następnie stwórz swój personalny projekt, który zostanie zrealizowany nawet w najmniejszych szczegółach. To Ty decydujesz o każdym parametrze wanny – możesz z dokładnością co do centymetra wybrać jej długość, szerokość i głębokość. Takie rozwiązanie przyda się szczególnie w niewielkich łazienkach, dzięki czemu nie będziemy musieli z wanny rezygnować, czy też zastępować jej kabiną prysznicową. Podczas wybierania kształtu wanny bardzo ważny jest także sposób wyprofilowania jej dna, tak aby codzienne korzystanie z urządzenia było dla nas jak najbardziej wygodne.

Równie ważnym aspektem podczas kreowania przestrzeni łazienkowej jest wybór miejsca, w jakim zostanie umieszczona Twoja wanna. Niezwykle modne i eleganckie wanny wolnostojące sprawdzą się ustawione pośrodku pomieszczenia, stanowiąc jego najważniejszy element i centralny punkt przyciągający spojrzenia gości. Do mniejszej łazienki możesz zdecydować się na wannę przyścienną lub narożną, które pomogą Ci podczas tworzenia spójnych kompozycji. Zależnie od preferencji możesz także zdecydować się na wannę wpuszczaną w podłogę lub w zabudowie.

Możliwość wyboru przeznaczenia wanny pomoże odpowiednio zagospodarować wnętrze i rozsądnie wykorzystać daną nam przestrzeń.

Fot. Luxum
Fot. Luxum

Urządzając dużą łazienkę, możemy pozwolić sobie na luksusową wannę o cienkich rantach – w takim wypadku dobrze jest, jeśli gdzieś obok będzie znajdował się odpowiedni stoliczek na kosmetyki i inne akcesoria. Jeżeli nie odpowiada nam takie rozwiązanie, możemy zdecydować się na wannę posiadającą odpowiednią ilość miejsca odstawczego umieszczonego na jej brzegach lub na wannę wyposażoną w wygodną półeczkę, na której zmieścimy wszystko, co niezbędne. Wanny w zabudowie mogą także posiadać wykonywane na wymiar regały.

Wanny od Luxum® mogą być także zaopatrzone w nowoczesny system hydromasażu, jeszcze bardziej podnoszący poziom naszego komfortu. Dzięki takiej wannie z łatwością zamienisz każdą łazienkę w prestiżową strefę SPA.
--
REKLAMA:
--
Projektowanie produktów na wymiar na zasadzie współtworzenia, gdzie ostateczny głos masz Ty lub Twój architekt, stanowi kwintesencję współczesnej architektury wnętrz, pozwalając nam na przekraczanie wszelkich barier i ograniczeń. Zamiast decydować się na gotową wannę, zrealizuj swój własny pomysł i stwórz urządzenie w 100% dopasowane do Twoich potrzeb. Wyobraź sobie powrót do domu po ciężkim dniu – wszystko czego potrzebujesz to zanurzenie się w idealnie wyprofilowanej wannie stworzonej specjalnie dla Ciebie, tak abyś mógł zaznać zasłużonego relaksu i odpoczynku.

źródło: Luxum

Artykuły podobne:

d