newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 13 lipca 2020
11.07.2013r...

Drzwi wejściowe HT300 Selection 2

HT300 Selection 2 to połączenie funkcjonalności i minimalistycznego designu. Są piękne, energooszczędne i odporne na włamania. Wielość dostępnych w ofercie modeli pozwala na realizację projektu zgodnie z wybraną przez nas estetyką.
Fot. Internorm
Fot. Internorm
Fot. Internorm
Fot. Internorm

Opis:

Potrójnie uszczelnione drzwi drewniano-aluminiowe. Dzięki innowacyjnej konstrukcji (połączenie drewna, pianki termoizolacyjnej, aluminium i dodatkowo sklejki) zapewniają nadzwyczajną stabilność mechaniczną nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Z przeszkleniem osiągają izolacyjność cieplną na poziomie Ud =0,86W/m2K, dzięki czemu drzwi mogą zostać wykorzystane w budownictwie pasywnym (posiadają certyfikat Instytutu Domu Pasywnego). Masywny zamek wieloryglowy z okuciemzatrzaskowym oraz rozmieszczenie materiałów w wielowarstwowej konstrukcji płyty pozwala na perfekcyjną realizację zasadniczej funkcji drzwi wejściowych: spełniają one wymagania drugiej klasy bezpieczeństwa WK2.

Materiał:

Drewno, aluminium
--
REKLAMA:
--
Fot. Internorm
Fot. Internorm
Fot. Internorm
Fot. Internorm

Wykończenie:

Nowoczesna stylistyka. Poczwórne oszklenie z wypełnieniem gazowym, izolowany termicznie próg.

Wyposażenie:

Seryjne trzy zawiasy drzwiowe z regulacją w pionie oraz zamek wieloryglowy z okuciem zatrzaskowym(konstrukcja drzwi w wersji podstawowej spełnia wymogi klasy odporności na włamanie WK2).

Cena:


13161zł netto

źródło: Internorm

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d