Klucz udarowy WAK-Li 14DM

Podziel się:
Polski producent elektronarzędzi wprowadza do oferty akumulatorowy klucz udarowy. Nowe urządzenie CELMA automatycznie reguluje prędkość obrotową, a dzięki systemowi ochrony ogniw można je ładować w dowolnym momencie. WAK-Li 14DM jest dostępny w ofercie od stycznia br.

Klucz udarowy WAK-Li 14DMWAK-Li 14DM umożliwia pracę przy wykorzystaniu dwóch kierunków obrotów (lewo-prawo), dzięki temu sprawdzi się w różnych warunkach. Dużym atutem dla eksploatatora narzędzia jest jego serce czyli mocny, kompaktowy akumulator litowo-jonowy. Bateria jest bez efektu pamięci, co pozwala na doładowanie jej w dowolnym momencie, bez ryzyka uszkodzenia ogniw. Użytkownicy na pewno docenią wbudowany system elektronicznej ochrony ogniw - "Electronic Cell Protection (ECP), który chroni baterię przed przegrzaniem, głębokim rozładowaniem oraz przeciążeniami. Eksploatator produktu WAK-Li 14DM usatysfakcjonowany będzie idealnie współdziałającym ze sobą silnikiem, nowoczesną elektroniką i przekładnią, gwarantującą najlepsze wykorzystanie energii jego ogniw. Osiągany moment obrotowy to aż 135 Nm. Dużym plusem jest również prędkość obrotowa narzędzia, regulowana bezstopniowo, w zależności od siły nacisku na klawisz łącznika.

Użytkownik również z pewnością doceni ergonomiczną budowę WAK-Li 14DM, która umożliwia lepszą kontrolę pracy, gwarantuje łatwość manewrowania narzędziem i niewymagające wysiłku dokręcanie i odkręcanie nakrętek śrub bez uszkodzeń ich łbów. Dodatkowo komfort pracy polepsza wbudowana lampka LED, podświetlającą obszar roboczy - element przydatny szczególnie dla „nocnych Marków”.
REKLAMA:

Klucz udarowy WAK-Li 14DMNowy produkt CELMY to profesjonalny klucz udarowy jest znacznie bardziej ekonomiczny i trwalszy niż jego pneumatyczny odpowiednik. Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja, zapewnia małą awaryjność, wytrzymałość na przeciążenia oraz odporność na wilgotność. Reasumując klucz udarowy WAK-Li 14DM to wydajne urządzenie akumulatorowe, w nowoczesnej technologii Li-ion.

Sugerowana cena urządzenia wynosi 950 zł. netto

Parametry techniczne urządzenia:

Liczba udarów przy znamionowym obciążeniu: 3200 1/min
Maksymalna średnica wkręcanych śrub: M12
Znamionowa prędkość obrotowa [n0]: 0-2600 obr./min
Kierunek obrotów wrzeciona: lewy-prawy
Końcówka robocze: S19
Napięcie znamionowe: 14,4 V DC
Pojemność akumulatora: 2,8 Ah
Maks. moment obrotowy: 135 Nm
Hamulec elektroniczny
Waga: 1,9 kg
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Celma
#maszyny #narzedzie_elektryczne #celma #do wkrecanie #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: