Już wkrótce poznamy SUPERDEKARZY 2011

Podziel się:
Zakończyła się III edycja ogólnopolskiego programu branżowego SUPERDEKARZ, organizowana przez firmę Monier Braas sp. z o.o. W mijającym roku uczestniczyło w nim blisko 900 dekarzy. Najlepszych 100 dekarzy wraz z osobami towarzyszącymi spotka się na uroczystej Gali SUPERDEKARZ 2011, która odbędzie się 2 marca br. w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

Już wkrótce poznamy SUPERDEKARZY 2011W ciągu 3 lat SUPERDEKARZ stał się programem rozpoznawanym i lubianym przez dekarzy. Ciesz nas fakt, że – zgodnie z założeniami – traktują go nie tylko jako formę rywalizacji, ale również okazję do podnoszenia kwalifikacji zawodowych – mówi Grzegorz Barycki, Dyrektor Marketingu firmy Monier Braas sp. z o.o. - Chcieliśmy zawsze, by współzawodnictwu towarzyszyła zabawa – stąd konkursy i zabawy, w których dekarze mogą zdobyć drobne nagrody lub dodatkowe punkty.

Program nieustannie ewoluuje. Nowością III edycji programu były specjalne specjalistyczne szkolenia dla wykonawców. Wprowadzono również Srebrne Karty dla 100 najlepszych dekarzy poprzedniej edycji, które uprawniają do korzystania ze specjalnych promocji i bonusów. Superdekarze byli też gośćmi VIP podczas całej trasy koncertowej Radia RMF FM „Muzyka najlepsza pod słońcem”, w ramach której pod patronatem marki Braas zorganizowana została ogólnopolska akcja „Dachy pełne energii”. Zmianie uległa także sama strona www.superdekarz.pl, która służy do bieżącej komunikacji z dekarzami.
REKLAMA:

Dekarze znają już wyniki rywalizacji, ale organizator planuje oficjalne ogłoszenie wyników przy okazji Gali SUPERDEKARZ 2011 – najważniejszego wydarzenia w kalendarzu programu. Zdradza jednak, że tegoroczny zwycięzca już dwukrotnie znalazł się na podium i że wyniki tegorocznych zwycięzców są jeszcze wyższe niż w poprzedniej edycji. Jak co roku najlepsi dekarze otrzymają statuetki i dyplomy finalistów. Planowane są nagrody specjalne dla uczestników. Każda z edycji programu narzuca tematykę Gali. Motywem II edycji były igrzyska olimpijskie, zaś tegorocznym będzie futbol, czyli sport, którzy dekarze kochają najbardziej.

W związku ze zmianą nazwy firmy, wynikającej z połączenia marek Braas i RuppCeramika, w IV edycji zmieniło się także logo programu.

- Niezmiennie pozostaniemy przy lubianym przez dekarzy rysunkowym uosobieniu SUPERDEKARZA, który niesie ze sobą wiele humoru i jest postacią, która urzeczywistnia się podczas każdej Gali. Wierzę, że nowa odsłona SUPERDEKARZA w kolejnej edycji przypadnie do gustu zarówno dekarzom obecnym w programie, jak i nowym, których serdecznie zapraszam! – dodaje Grzegorz Barycki.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Superdekarz
#wiadomości #dachy #dachowka #konkursy #superdekarz

Więcej tematów: