Budma 2012 – Internorm po targach

Podziel się:
Polski rynek staje się coraz ważniejszy dla największego producenta okien w Europie- firmy Internorm. Dowodzi tego wyraźna obecność na Międzynarodowych Targach Poznańskich Budma 2012, imponujące stoisko oraz światowa premiera nowego modelu okna.

Fot. InternormFot. Internorm„Budownictwo przyszłości” to hasło tegorocznych targów Budma. Internorm to firma, która od lat wyznacza technologiczne trendy stolarki otworowej. Na stoisku o powierzchni 150 m2 zaprezentowano okna i drzwi Internorm, o których jakości i zastosowanej technologii można było przekonać się na własne oczy. Internorm zastosował nowoczesne, obrotowe ekspozytory, które pozwalały zapoznać się dokładnie z produktami firmy.

-Nasze stoisko wyróżniało się estetyką i bogactwem produktów. Przygotowaliśmy wiele materiałów informacyjnych, które umożliwiają dokładne zapoznanie się z produktem. Dodaliśmy do tego profesjonalną obsługę i swobodny kontakt z klientami – tłumaczył Karol Niespodziewański z IFTM Internorm.

Najnowocześniejsze okna i drzwi

W Poznaniu po raz pierwszy pokazano nowe, drewniano-aluminiowe okno HF 200. Wyróżnia je niezwykle nowoczesny design. Okno zarówno od zewnątrz jak i od strony wnętrza budynku jest zlicowane. Nie zastosowano w nim listew przyszybowych w efekcie skrzydło dochodzące do ramy wygląda bardzo nowocześnie i innowacyjnie. Do nowości zaprezentowanych na targach należy także zaliczyć aluminiowe drzwi Thermo Portal. Niezwykle nowoczesny design połączono z ekstremalnie niskimi współczynnikami przenikalności cieplnej.

Fot. InternormFot. Internorm-Wśród odwiedzających nas osób m.in. architektów i prywatnych inwestorów największe zainteresowanie budzą nowości oraz, jak zawsze, nasze perełki, czyli Varion 4 i Edition 4 zintegrowane z żaluzją. Doceniana jest nasza dbałość o detale i szczegóły, które świadczą o jakości okien – mówił Marcin Ksokowski, Prezes Zarządu IFTM Internorm

Zainteresowanie pasywnością

Energooszczędność okien jest już podkreślana na polskim rynku przez niemal wszystkich producentów. Niektórzy z nich od niedawna starają się przygotować okna przygotowane do pasywnego budownictwa, czyli o jeszcze niższych współczynnikach przenikalności cieplnej. Internorm pasywne okna i drzwi ma w swojej ofercie od wielu lat - posiada najwięcej w Europie certyfikatów pasywności na swoje produkty.
-Z roku na rok zauważamy, że rośnie świadomość dotycząca budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Tego typu rozwiązania są obecnie promowane. Nasza firma zajmuje się tym od wielu lat. Na rynku niemieckim i austriackim ten temat jest omawiany od około dziesięciu lat. Cieszy nas, że u nas staje się to także coraz bardziej popularne, ponieważ właściwie wszystkie okna z naszej oferty są pasywne – podkreśla Karol Niespodziewański
REKLAMA:

Perspektywy polskiego rynku

Internorm co roku zwiększa udział w polskim rynku okien i drzwi. W Polsce wciąż jest duży potencjał rozwoju rynku wysokiej jakości okien energooszczędnych wyróżniających się antywłamaniowością i wieloletnią gwarancją.

Fot. InternormFot. Internorm-W 2011 roku odnotowaliśmy znaczny wzrost sprzedaży oraz powiększyliśmy sieć partnerów. Nasza pozycja z roku na rok jest coraz lepsza, co wynika z doskonałych produktów – mówił Marcin Ksokowski
Zainteresowanie oknami i drzwiami rodem z Austrii dało się także zauważyć na poznańskich targach.

-Mieliśmy obawy co do tegorocznej Budmy. Sądziliśmy, że w związku z ogólnie pojętym kryzysem ruch będzie nieco słabszy. Okazało się, że jest wprost przeciwnie. Ruch jest bardzo duży, w niektórych momentach wręcz przeżywamy oblężenie, klientów jest mnóstwo – mówił Dariusz Olszewski, specjalista ds. sprzedaży IFTM Internorm

Obsługę licznych odwiedzających ułatwiało duże komfortowe stoisko, na którym panowała niemalże domowa atmosfera. Wszak Internorm, mimo olbrzymiej skali działania, wciąż pozostał firmą rodzinną, w której znaczenie mają takie wartości jak serdeczność i ciepła atmosfera. Na stoisku w uporządkowany sposób zaprezentowano produkty Internorm – okna PVC z nakładkami aluminiowymi, okna drewniano-aluminiowe, żaluzje, rolety oraz specjalną ekspozycje profili. Efekt – goście spędzali na stoisku bardzo wiele czasu i zapoznawali się dokładnie z ofertą Internorm.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Internorm
#okna #drzwi #wiadomości #okno #targi #okna i drzwi #Internorm

Więcej tematów: