Domotex 2012 - Kleimy... na Murexin

Podziel się:
We wtorek, 17 stycznia br. zakończyła się tegoroczna bardzo udana edycja targów Domotex - oczywiście nie zabrakło tam firmy Murexin.

Fot.  MurexinFot. MurexinWszystko do góry nogami...umeblowany pokój gościnny, włącznie z nakrytym stołem - to wszystko można było zobaczyć w najważniejszej wystawie branżowej - Targach Domotex.   

Aby podkreślić niezawodność produktów Murexin, motto naszego stoiska brzmiało: "Mamy tak mocne kleje, że przykleimy pokój do góry nogami". I faktycznie to zrobiliśmy! - mówi Christian Fuehrer, Marketing Manager International Murexin AG.
REKLAMA:

To było dla nas bardzo istotne - pokazać z jednej strony naszą innowacyjność, jak również jakość. Jestem przekonany, że nasz "gościnny pokój" idealnie to ukazał! Już przy budowie stoiska, czuliśmy "zazdrosne" spojrzenia naszych konkurentów. I właśnie o to nam chodziło.    

Domotex 2012 - Kleimy... na MurexinMurexin AG nie tylko samą formą stoiska pokazał swoje kompetencje. Przede wszystkim traktowały o tym produkty przedstawione w segmencie KLT - Techniki Klejenia Wykładzin oraz Parkietów. Wszystko na stoisku "klejone" było na Murexin... Product Managerowie firmy, odpowiadali na wszelkie pytania Odwiedzających oraz pokazywali nowe produkty z serii Max Murexin - m.in. Klej do Parkietu Maximo M66, czy Masę wyrównawczą M61. Nawet stoły, w formie hexagonu, wykorzystane były jako wzorniki kolorów olejów IP 90 - dostępnych w ofercie.

O sukcesie targów, przekonany jest także Andreas Wolf (Vorstand International, Murexin AG), który je tak podsumował: "Targi stały się dla naszym lokalnych Klientów oraz tym spoza granic Niemiec, globalną platformą biznesową.  Były miejscem prezentacji nowych trendów i naszych kompetencji w tym zakresie. I to nam się udało!".
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Murexin
#wiadomości #targi #ściany #murexin

Więcej tematów: