Lakierobejca żelowa marki Drewnochron

Podziel się:
Wyobraźmy sobie taras z wygodnym i przytulnym miejscem na odpoczynek, piękne meble ogrodowe w kolorze sapella, zachęcające do przesiadywania po niedzielnym obiedzie, oryginalny drewniany parkan w kolorze dębu antycznego, malowniczą altankę w głębi ogrodu, nietuzinkową drewnianą fasadę, poddasze w kolorze drewna teakowego, drzwi w odcieniu tali.

Piękno drewnianych elementów uspokaja i pozwala oderwać się od stresującej codzienności. Wszystkie drewniane elementy, które nas otaczają mogą od dziś stać się jeszcze piękniejsze – dzięki dekoracyjnej i hipoalergicznej Lakierobejcy żelowej marki Drewnochron.

Lakierobejca żelowa marki DrewnochronPiękne drewniane aranżacje przy niewielkim nakładzie pracy? Wbrew pozorom - to jest możliwe. Postaw na naturalność i zainwestuj w drewniane elementy, pomaluj je, a potem ciesz się ich pięknem przez długie lata! Drewno pasuje do każdej aranżacji – od tradycyjnych opartych na ciepłych kolorach i naturalnych materiałach, po minimalistyczne, szklane wnętrza. Marka Drewnochron, specjalista od pielęgnacji i ochrony drewna, poleca Lakierobejcę żelową – nowoczesny preparat, który dba o stan naszych mebli, boazerii czy płotów. Ponadto, produkt jest hipoalergiczny i bezpieczny dla osób wrażliwych.
REKLAMA:

Kolor to podstawa
Drewno jest piękne samo w sobie, jednak przy wieloletnim użytkowaniu, należy zadbać o to, aby nie uległo zniszczeniu z powodu uszkodzeń mechanicznych czy warunków atmosferycznych. Lakierobejca żelowa zapewnia długotrwałą ochronę przed wilgocią, wiatrem i promieniami słonecznymi, ale przede wszystkim – pełni funkcję dekoracyjną. Dzięki produktowi marki Drewnochron, drewniane elementy na długo zachowają piękny wygląd a wyblakłe czy przybrudzone odzyskają dawną świeżość i blask. Głębokie kolory dąb antyczny, teak, sapella i merbau idealnie pasują do wypielęgnowanego ogrodu, ciemne jak tali czy venge wkomponują się w wystrój eleganckich wnętrz a jasne i słoneczne odcienie jak dąb bielony i orzech amerykański sprawdzą się zarówno w salonach jak i sypialniach. Lakierobejca żelowa doskonale uwydatnia naturalny rysunek drewna oraz tworzy gładką i odporną powłokę na malowanej powierzchni, dzięki czemu możemy mieć pewność, że pokryty nią ulubiony stół lub płotek nie wyblaknie i na długo zachowa swój urok.

Lakierobejca żelowa marki Drewnochron
Lakierobejca żelowa marki DrewnochronBezpieczna dla dzieci i alergików
Lakierobejca żelowa wyróżnia się wśród podobnych preparatów nie tylko bogactwem dostępnych kolorów i doskonałymi efektami, ale przede wszystkim swoją ekologiczną, nowoczesną recepturą. Produkt Drewnochronu otrzymał atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny oraz certyfikat poświadczający jego hipoalergiczność. Lakierobejca nie posiada w swoim składzie drażniących substancji, dzięki czemu nie wywołuje podrażnień skóry czy układu oddechowego u osób wrażliwych. Preparat nie uczula, więc bez obaw może być stosowany nawet w domu, w którym mieszkają alergicy.
Lakierobejca żelowa może być także używana w budynkach, w których przebywają dzieci - Certyfikat na zgodność z normą PN-EN 71-3 Bezpieczeństwo Zabawek potwierdza, że drewno pomalowane Lakierobejcą żelową jest całkowicie nieszkodliwe dla naszych pociech.

Lakierobejca żelowa marki DrewnochronSzybko i bez kapania
Lakierobejca żelowa to akrylowy środek do dekoracyjnego malowania przedmiotów drewnianych i drewnopochodnych. Dzięki nowoczesnej konsystencji żelu jest bardzo łatwa w aplikacji, nie chlapie i nie brudzi.
Lakierobejca żelowa może być stosowana zarówno we wnętrzach do malowania drzwi, okien, czy belek sufitowych, jak i na zewnątrz – do mebli ogrodowych, okiennic albo ogrodzeń. Lakierobejca jest wygodna w użyciu – nie kapie i nie rozchlapuje się. Wystarczy nałożyć jej dwie warstwy w odstępie 3-4 godzin i gotowe! - mówi Ryszard Plantos z Akademii Technik Malarskich.

Drewno może być ozdobą każdego wnętrza i ogrodu, jednak musimy pamiętać o jego odpowiednim zabezpieczeniu przed zniszczeniem. Lakierobejca żelowa marki Drewnochron – nowoczesny preparat do malowania drewna i elementów drewnopochodnych, łączy w sobie działanie dekoracyjne i ochronne, a dodatkowo jest produktem całkowicie nieszkodliwym i bezpiecznym w użyciu. Dzięki ośmiu niepowtarzalnym kolorom, drewniane elementy w naszym domu i ogrodzie nabierą nowego blasku, a my będziemy jeszcze chętniej do nich wracać.

Lakierobejca żelowa – cena ok. 33 zł brutto za opakowanie 0,8 L
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Drewnochron
#ogrod #ogrody #fasada #zewnatrz_bud #do drewno #impregnowanie #drewnochron #impregnat #malowanie #lakierobejca #lakier #bejca #produkty #Pielęgnacja ogrodu

Więcej tematów: