Domowe SPA w łazience - Dkoral

Podziel się:
Po całym dniu pracy, przychodzi czas na chwilę relaksu w domowym zaciszu. Najlepszym do tego miejscem jest łazienka, w której można stworzyć swoje małe SPA. Pomoże Ci w tym wyjątkowa emulsja Łazienka & Kuchnia marki Dekoral.

Fot. Dekoral Fot. Dekoral

Zimowa plucha i brak słońca mocno dają się we znaki. Przedłużająca się aura sprawia, że jedyne o czym marzymy to leżak, muskające ciało promienie słońca oraz delikatny szum fal, które ukoją nasze zmysły oraz pozwolą na chwilkę zapomnienia. A gdyby tak zmienić marzenia w rzeczywistość i zafundować sobie egzotyczne, domowe SPA? Wykreowanie odpowiedniego wnętrza nie jest zadaniem wymagającym. Wystarczy trochę fantazji, wałek lub pędzel i dobra farba.

Wybór odpowiedniej barwy jest kluczowy, by ze zwykłej łazienki uczynić prawdziwe królestwo SPA. Warto postawić na kolory, które ocieplą domową przestrzeń, jednocześnie nadając jej wyrazistego charakteru. Decydując się na intensywny, nasycony odcień dobrze jednak pamiętać, by zachować umiar i zestawić go z delikatniejszym kolorem np. kawowym lub beżem. Taki zabieg pozwoli zachować równowagę, ale również sprawi, że myślami przeniesiemy się na gorącą, piaszczystą plażę. Interesującą propozycją mogą być „ognista czerwień” oraz „cafè late”, dostępne w palecie kolorów emulsji lateksowej Łazienka i Kuchnia marki Dekoral. Osoby, które gustują w bardziej stonowanych wnętrzach skuszą się na delikatne szarości i np. „turkus Acapulco”. W końcu nic bardziej nie ukoi duszy, niż sama natura w postaci błękitnej laguny. Przed zakupem wybranej farby, należy zwrócić uwagę również na jej właściwości. Farba przeznaczona do łazienki powinna tworzyć powłokę, która zabezpieczy ściany przed działaniem wilgoci, mikroorganizmami oraz różnorodnymi zabrudzeniami. Ponadto zastosowanie wysokogatunkowego produktu gwarantuje, że nasze ściany będą prawidłowo „oddychać”.

Fot. Dekoral

Fot. Dekoral

Do uzyskania odpowiedniego klimatu pozostaje jedynie dobór dodatków. Ceramiczne pojemniki łazienkowe czy gustowna mydelniczka to dopiero początek. Nieodzowne okażą się też wazoniki, puszyste, pachnące ręczniki oraz miękki dywanik. Doskonałym dopełnieniem domowego SPA będą eteryczne olejki lub kadzidełka o zapachu pomarańczy oraz porozstawiane we wnętrzu świece. Można również pokusić się o nastrojową muzykę, np. z odgłosami morza. W takiej atmosferze z łatwością dotrwamy do wiosny.

REKLAMA:

REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dekoral Professional
#czytelnia #w lazienka #wnetrza #do malowanie #dekoral #farba #do wewnatrz_bud #Wnętrza, wystrój, architektura - tematy pozostałe #SPA

Więcej tematów: