OKNOPLAST na targach Fensterbau Frontale w Norymberdze. Premiera okna z szybą Ug=0,3

Podziel się:
Firma OKNOPLAST wzięła udział w największych targach branżowych w Europie - Fensterbau Frontale, w Norymberdze. Podczas wydarzenia spółka zaprezentowała kilka innowacyjnych produktów ze swojej bogatej oferty produktowej. Targi miały miejsce pod koniec marca br.

Fot. OknoplastFot. OknoplastTegoroczna edycja odbyła się w dniach 21-24 marca, w Centrum Targów w Norymberdze. Pojawiło się na niej blisko 800 wystawców z 36 krajów, a ich stoiska odwiedziło ok. 100 tysięcy osób. Tematami przewodnimi targów były energooszczędność i design.

Na targach swoje stoisko miała firma OKNOPLAST, która na rynku niemieckim działa pod marką Konzept Fenster. Można było na nim zapoznać się z nowinkami technicznymi np. systemem drzwi balkonowych HST sterowanych na pilota czy drzwiami wejściowymi ALU z zamkiem na linie papilarne.
REKLAMA:

Wyjątkową popularnością cieszył się najnowszy produkt OKNOPLAST, który na targach w Norymberdze miał swoją europejską premierę. Okno Winergetic Premium, bo o nim mowa, zostało zaprezentowane z innowacyjnym trzykomorowym pakietem szybowym o przenikalności cieplnej na poziomie Ug=0,3 W/m2K. Warto dodać, że OKNOPLAST przedstawił takie rozwiązanie jako pierwszy producent okien PVC w Europie.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Oknoplast
#okna #wiadomości #targi #okna i drzwi #oknoplast

Więcej tematów: