Łazienka w starym stylu według PARA Paints

Podziel się:
Przygotowując projekt łazienki staramy się by była funkcjonalna i pasowała do stylu całego mieszkania. Wielu z nas gustuje w tradycyjnych, trochę staroświeckich, ale romantycznych wnętrzach. Urządzając łazienkę w taki sposób, każdego dnia możemy przenieść się w świat dzieciństwa.

Łazienka w starym stylu według PARA PaintsŁazienka w starym stylu to rozwiązanie dla osób marzących o spokoju i z nostalgią myślących o przeszłości. Delikatne kolory i dodatki sprawią, że wnętrze jest ciepłe i przytulne, a łazienka daje poczucie bezpieczeństwa i beztroski znane z wakacji u babci na wsi.

Ściany jak najbardziej naturalne

Łazienka w starym stylu to królestwo bieli oraz delikatnych pasteli. Takie kolory sprzyjają relaksowi i odprężeniu. Kolor to jednej z najważniejszych elementów ozdobnych tego wnętrza. Kafelki najczęściej położone są w miejscach, w których ściana narażona jest na działanie wody, w okolicach wanny, czy umywalki. Pozostałe miejsca stanowi ściana, pomalowana farbą wodoodporną. Unikanie wykafelkowanych płaszczyzn sprawia, że łazienka jest naturalna, nawiązuje do reszty pomieszczeń i stanowi bardziej pokój kąpielowy.

Kanadyjska firma PARA Paints poleca do łazienek farbę Platinum Plus Kittchen&Bath, która pozwala nam połączyć romantyzm z rozwagą. Farba ma innowacyjny skład, dzięki technologii mikrokuleczek, tworzących cienką powłokę ceramiczną. Dzięki niej ściana charakteryzuje się właściwościami zbliżonymi do płytek ceramicznych. Ściana pomalowana tą farbą jest odporna na wilgoć i ścieranie, a zawartość środków grzybo- i pleśniobójczych sprawia, że ściany są jeszcze bardziej odporne. Kolorystyka PARA Paints jest bardzo bogata, można wybrać spośród 3500 kolorów, dzięki czemu każdy znajdzie idealną barwę.
REKLAMA:

Łazienka w starym stylu według PARA Paints

Diabeł tkwi w szczegółach

Istota łazienki w stylu romantycznym tkwi w eleganckiej ceramice łazienkowej, armaturze i dodatkach. Wanna i umywalka powinny nawiązywać do przeszłości i przypominać dawne kształty. Jeśli lubimy nowoczesną i ostrą linię, ten styl nie jest dla nas. Idealnie sprawdzą się w nim ozdobne i półokrągłe wanny, a także porcelanowe umywalki w kształcie miski montowane na szafce. Lustro w stylowej ramie, porcelanowa mydelniczka, pojemnik na szczoteczki do zębów w kwiatowy deseń, zdobne lampy i żywe kwiaty, to elementy, których nie może zabraknąć w łazience z przeszłości. Musimy jednak pamiętać o umiarze, oraz o tym, że dodatki powinny pasować do siebie stylem i charakterem.

Romantyczna łazienka to miejsce, w którym nie tylko wykonujemy codzienne rutynowe czynności. To także wnętrze ukojenia po stresie w pracy. Miejsce, w którym podczas relaksującej kąpieli możemy wspominać miłe chwile.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Para
#czytelnia #wnetrza #do malowanie #do lazienka #farba #do wewnatrz_bud #PARA #Łazienka - wystrój

Więcej tematów: