Szlifierka przegubowa Planex LHS 225

Podziel się:
Fenomenalna szlifierka przegubowa PLANEX LHS 225 to narzędzie o rewelacyjnej wydajności i jakości pracy, która przewyższa dotychczasowe szlifierki „z długą szyją”. Innowacyjne cechy konstrukcyjne PLANEX pozwalają Państwu na swobodne wykonywanie skrętów i wychyleń głowicy. Także wydłużenie lub skrócenie rękojeści szlifierki nie powoduje utraty komfortu pracy.

Fot. FestoolFot. Festool
Jeden PLANEX zastępuje 2 szlifierki: z „długą” i z „krótką szyją”. Będąc jednym narzędziem o dwóch długościach PLANEX w praktycznym SYSTAINERZE jest idealnym rozwiązaniem dla malarzy i specjalistów od systemów suchej zabudowy.

Fot. FestoolFot. FestoolDo doskonałego przygotowania pomieszczeń w systemach suchej zabudowy mają teraz Państwo do dyspozycji narzędzie ręczne, które pozwala na jeszcze lepszą obróbkę powierzchni. Szlifierka przegubowa PLANEX LHS 225 ma regulowaną długość i szlifuje bardziej intensywnie od wszystkich innych, jakie Państwo dotąd znali. To urządzenie Festool budzi uznanie zarówno pod względem koncepcji całościowej, jak i rozwiązań szczegółowych.
REKLAMA:

Fot. FestoolFot. Festool

Wybór rodzaju odsysania

Mogą Państwo ustawić odsysanie na wewnętrzne lub zewnętrzne. Przy odsysaniu wewnętrznym korzystają Państwo z efektu przysysania talerza, co ułatwia pracę.

Fot. FestoolFot. Festool

Regulowana siła ssania

Efektywność odsysania dostosowuje się pokrętłem do danej sytuacji roboczej. Dzięki podciśnieniu odczuwalny ciężar PLANEX staje się mniejszy - przy zachowaniu jej dobrego prowadzenia.

Fot. FestoolFot. Festool

Zdejmowana osłona szczotkowa

W mgnieniu oka mogą Państwo zdjąć osłonę szczotkową, odsłaniając talerz z przedniej strony szlifierki, by móc pracować przy krawędziach.

Fot. FestoolFot. Festool

Zamocowane „na fest”

Mechaniczne blokowanie węża Ø 36 mm zapobiega jego zsunięciu się z króćca ssącego w czasie manewrów szlifierką. Odsysanie jest zawsze optymalne.

Fot. FestoolFot. Festool

Szybkie i pewne łączenie

Za pomocą prostego systemu mocowania z mocnej stali można kilkoma ruchami ręki dopasowywać długość PLANEX do aktualnych potrzeb.

Fot. FestoolFot. Festool

Niczym nieograniczona siła

Mocny układ napędowy z dwustopniową przekładnią doprowadza optymalnie moment obrotowy do talerza szlifierskiego i gwarantuje narzędziu wysoką odporność na obciążenia oraz długą żywotność.

Fot. FestoolFot. Festool

Mocny talerz szlifierski

Wysokowytrzymałe tworzywo MPE oraz odporna na działanie wysokich temperatur okładzina przyczepna nadają talerzowi szlifierskiemu dużą wytrzymałość. Biała krawędź – bez rzepa – ułatwia szybką wymianę materiałów ściernych.

Fot. FestoolFot. Festool

Praca dostosowywana do materiału

Elektronika MMC utrzymuje ustawioną prędkość obrotową zawsze na stałym poziomie. Szlifierka zabezpieczona jest przed pyłem poprzez specjalną konstrukcję włączników, co zapewnia jej niezakłócone funkcjonowanie.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Festool
#czytelnia #narzedzie #maszyny #do prace_reczne #tooltechnic_systems #Elektronarzędzia

Więcej tematów: