Drzwi przesuwne narożne z ruchomym słupkiem

Podziel się:
Drzwi przesuwne narożne ALU z ruchomym słupkiem firmy OknoPlus pozwalają na uzyskanie dużego wyjścia na taras...

Drzwi przesuwne zamontowane na rogu budynku to nie tylko niebanalna ozdoba, ale również praktyczne rozwiązanie łączące taras, czy balkon z wnętrzem domu. A gdyby dodatkowo przestrzeni otwartego na świat narożnika nie zakłócał nawet wąski słupek łączący oba skrzydła drzwiowe? Teraz to możliwe – firma OknoPlus wprowadziła bowiem do swojej oferty drzwi przesuwne narożne z ruchomym słupkiem.

Drzwi narożne z ruchomym słupkiem Fot. OknoPlusDrzwi narożne z ruchomym słupkiem Fot. OknoPlus

Słupek, którego nie widać

Nowość w ofercie firmy OknoPlus – drzwi przesuwne narożne z ruchomym słupkiem – to innowacyjne połączenie wizualnej estetyki z praktycznym rozwiązaniem technicznym. Wyróżniają się one tym, iż jedno ze skrzydeł zablokowane jest dodatkowym okuciem, którego krawędź staje się punktem zaczepienia dla okuć drugiego skrzydła. Dzięki temu możemy „otworzyć” cały narożnik domu, co nie tylko wywiera ogromne wrażenie, ale i umożliwia intensywną cyrkulację powietrza.
REKLAMA:

Drzwi przesuwne narożne ALU z ruchomym słupkiem firmy OknoPlus pozwalają na uzyskanie dużego wyjścia na taras. Za sprawą tego, iż światło otworu wyjściowego nie jest podzielone, możemy np. bez jakichkolwiek utrudnień wynieść duży stół lub meble ogrodowe na zewnątrz. Dodatkowo, otwierając narożnik domu zyskujemy płynne połączenie domowego zacisza z przydomowym ogrodem bądź przestrzenią tarasową.

Pomocne okucie

Drzwi oferowane przez firmę OknoPlus wyposażone są w okucie, które pozwala na przesunięcie skrzydła w jednej płaszczyźnie, bez potrzeby uprzedniego odstawienia go przed przesunięciem. Wygodnym rozwiązaniem jest także możliwość zrównania progu wewnętrznego z podłogą, dzięki czemu otrzymamy wygodne wyjście na taras. Od zewnątrz natomiast, ze względu na konieczność prawidłowego odwodnienia, wysokość progu wynosi 64 mm.

Konstrukcje aluminiowe umożliwiają tworzenie dużych przeszkleń Fot. OknoPlusKonstrukcje aluminiowe umożliwiają tworzenie dużych przeszkleń Fot. OknoPlus

Duże przeszklenie robi wrażenie

Niezaprzeczalną zaletą stolarki aluminiowej jest to, iż pozwala ona na wykonanie efektownych, przeszkleń. Ich gabaryty dopasowane są do indywidualnych potrzeb inwestorów. Ponadto okna aluminiowe są sztywniejsze i bardziej odporne na czynniki atmosferyczne.

Dodatkowo oferta ALU firmy OknoPlus idealnie współgra z ofertą PCV, nie tylko pod względem kolorystycznym, ale także pod względem możliwości doboru jednakowych klamek. Ten idealny mariaż sprawia, że całość stolarki wygląda jednorodnie i gustownie. Teraz, decydując się na drzwi przesuwne narożne z ruchomym słupkiem z oferty OknoPlus, możemy w naturalny sposób doświetlić wnętrze pomieszczenia i bez przeszkód otworzyć je na zaokienną przestrzeń.

Drzwi przesuwne z ruchomym słupkiem firmy OknoPlus sprawią, iż bryła domu nabierze wytworności i lekkości, a wnętrze pomieszczenia nowoczesnego charakteru. Nowe rozwiązanie firmy OknoPlus zapewni nam niezwykły efekt wizualny, który za każdym razem będzie wywierać niepowtarzalne wrażenie zarówno na domownikach, jak i gościach.

Przykładowe wyceny:

Gabaryt konstrukcji: 8 m x 2,3 m
Podział na cztery kwatery, dwie w narożach są przesuwne
Kolor niestandardowy – Antracyt
Szklenie – termoizolacyjny pakiet trzyszynowy
Klamki obustronne w kolorze antracyt
Koszt 20 000 zł netto
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Oknoplus
#okna #drzwi #okna i drzwi #taras #balkon #oknoplus #produkty

Więcej tematów: