Umywalka Free Mineral i Space Mineral

Podziel się:
Obecnie łazienka to pomieszczenie, które ma pełnić nie tylko funkcję użytkową. Dlatego spędzamy w niej coraz więcej czasu, a jej urządzanie podlega różnego rodzaju trendom. Jak wiadomo, jednym z najbardziej eksponowanych punktów łazienki jest umywalka. Kiedyś służyła tylko do mycia, dziś stanowi jeden z kluczowych elementów wystroju.

Fot. Sanplast  SAFot. Sanplast SAW dzisiejszych czasach klienci poszukują czegoś więcej niż tylko umywalki, która będzie pełnić funkcje użytkowe. Interesujący wzorniczo produkt jest integralną częścią wystroju łazienki. W nurt ten idealnie wpisują się najnowsze propozycje firmy Sanplast  SA – umywalki. Reprezentujące dwie serie – Space Mineral oraz Free Mineral – produkty wykonane są z łatwego w utrzymaniu czystości, odlewu mineralnego. Dzięki swojej gładkiej powierzchni nie ulega on odbarwianiu i uniemożliwia rozwój bakterii.

Najnowsza propozycja marki Sanplast to rozwiązanie, które spodoba się szczególnie osobom, które cenią sobie połączenie najnowszych trendów z praktycznymi rozwiązaniami. Nowe, nablatowe, prostokątne umywalki Space Mineral i Free Mineral idealnie wpasują się we wnętrza każdej, nowoczesnej łazienki. Ich wygląd, łączący klasykę z nowoczesnością, współgra z całością wyposażenia pokoju kąpielowego. Ośmiocentymetrowa głębokość zapewnia komfortowe korzystanie. Biały kolor o odcieniu eurowhite oraz klasyczna linia stanowią gwarancję idealnego dopasowania do ceramiki sanitarnej.
REKLAMA:

Fot. Sanplast  SAFot. Sanplast SANowe umywalki marki Sanplast urzekają prostotą, elegancją i funkcjonalnością. Dzięki nim stworzymy niebanalne i praktyczne wnętrze łazienki i to w atrakcyjnej cenie.

Produkty występują w czterech wariantach wymiarowych:

Free Mineral
50x40x8cm- 491 zł brutto
55x45x8cm- 520 zł brutto

Space Mineral 60x47x8cm i 80x47x8cm
60x47x8cm- cena 638 zł brutto
80x47x8cm- cena 675 zł brutto 
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Sanplast SA
#wewnatrz_bud #wnetrza #lazienka #sanplast #umywalka #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: