Grzejniki płytowe Plan i Ramo

Podziel się:
Niezależnie od tego czy wymieniamy stare, żeliwne kaloryfery, czy urządzamy nowy dom, warto zainwestować w oszczędne i lekkie grzejniki płytowe. Warto wiedzieć, że nie jesteśmy skazani wyłącznie na proste, białe modele z widocznymi przetłoczeniami. Purmo Ramo i Plan to grzejniki płytowe, jednak o bardziej designerskim wyglądzie niż te najbardziej popularne z klasycznym żebrowaniem. Ramo i Plan doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznie urządzonych domach, zapewniając wnętrzom oryginalny wygląd.

Purmo Plan – gładki grzejnik płytowy idealny do nowoczesnego wnętrza. Fot. PurmoPurmo Plan – gładki grzejnik płytowy idealny do nowoczesnego wnętrza. Fot. PurmoGrzejniki płytowe kojarzą się z klasycznymi żebrowanymi płytami w kolorze białym. Ze względu na ich przystępną cenę oraz szeroką ofertę rozmiarów i wydajności, to najczęściej montowany obecnie rodzaj grzejników. Droższe grzejniki dekoracyjne stosowane są najczęściej w wybranych, reprezentacyjnych punktach mieszkania. Tymczasem uznani producenci, tacy jak marka Purmo, oferują również inne, bardziej ozdobne rodzaje grzejników płytowych. Modele takie jak Plan i Ramo są niewiele droższe od żabrowanych płytowych klasyków, a ich wygląd wprowadza do wnętrza powiew świeżości.

WNĘTRZA KLASYCZNE I MINIMALISTYCZNE

Grzejniki Ramo i Plan to uniwersalne urządzenia grzewcze dla wymagających. Charakteryzują się delikatną, klasyczną linią oraz gładkimi frontami. Wykończone łagodnymi, zaokrąglonymi krawędziami, dodadzą subtelnego i nowoczesnego rysu każdemu wnętrzu. Są tak eleganckie, że wyglądem przypominają grzejniki dekoracyjne, zachowują przy tym cenę zbliżoną do cen zwykłych grzejników płytowych. Dzięki temu można bez dużego wysiłku finansowego, wyposażyć w nie całe mieszkanie. Purmo Plan to grzejnik płytowy o idealnie gładkiej płycie czołowej. W modelu Ramo gładka płyta czołowa została dodatkowo urozmaicona poziomymi przetłoczeniami na całej długości, nadającymi jej rasowego i dynamicznego charakteru. Uniwersalna stylistyka obu urządzeń oraz możliwość wyboru dowolnego koloru z ponad 200 odcieni palety RAL sprawia, że grzejniki doskonale sprawdzą się także na eksponowanych ścianach.
REKLAMA:

Purmo Ramo – gładką płytę czołową zdobią poziome przetłoczenia Purmo Ramo – gładką płytę czołową zdobią poziome przetłoczenia

W WERSJI 200 MM DO NIETYPOWYCH ARANŻACJI

Grzejniki w wysokości zaledwie 200 mm to ukłon w stronę właścicieli mieszkań, których wnętrza zostały zaprojektowane z dużymi oknami, przeszkleniami czy nietypowymi wymiarami ścian. To również doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zaaranżować przestrzeń sypialni, jadalni bądź salonu indywidualnie, w subtelny i minimalistyczny sposób. Grzejniki Ramo i Plan o wysokości 200 mm są dostępne w długościach od 60 centymetrów aż do 3 metrów oraz czterech typach: 21s, 22, 33, 44. Wyjątkowy jest typ 44 - dostępny wyłącznie w wysokości 200 mm. Model ten jest wyposażony w gładką płytę zarówno z przodu jak i z tyłu grzejnika, dzięki czemu uzyskujemy doskonały efekt przy przeszkleniach sięgających do podłogi. Dla zachowania swoich walorów dekoracyjnych jest przeznaczony do montażu tylko na stojakach podłogowych.

UNIWERSALNE URZĄDZENIA GRZEWCZE

Warto pamiętać, że modele Ramo i Plan występują we wszystkich standardowych wysokościach, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w każdym typie pomieszczenia, bez względu na dostępną powierzchnię.
Oprócz wersji 200mm, grzejniki dostępne są także w pozostałych wysokościach – 300, 500, 600 i 900 milimetrów oraz długościach od 400 do 3000 milimetrów. Mają różne rodzaje podłączeń – boczne, dolne i dolne środkowe. Wszystkie modele charakteryzują się wydajnością zbliżoną do standardowych grzejników płytowych. Grzejniki Purmo Plan mogą zostać zainstalowane jako grzejniki renowacyjne.

Dane techniczne Purmo Plan:

Moce: od 212 do 2000 W
Wysokość: 200, 300,500, 550, 600, 900 mm
Długość: od 400 do 3000 mm
Ceny: od 363 do 4635 PLN netto

Dane techniczne Purmo Ramo:
Moce: od 210 do 6927 W
Wysokość: 200, 300, 500, 600, 900 mm
Długość: od 400 do 3000 mm
Ceny: od 384 do 4693 PLN netto
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Purmo
#grzejnik #do ogrzewanie #instalacje #purmo #do wewnatrz_bud #produkty #Grzejniki

Więcej tematów: