Szlifierka do gipsu GRAPHITE 59G261

Podziel się:
Na rynku pojawił się nowy produkt marki GRAPHITE. Opracowana z myślą o użytkownikach profesjonalnych szlifierka wysięgnikowa do gipsu, jest odpowiedzią uznanej marki na wciąż rosnącą popularność lekkiej zabudowy wnętrz.

Fot. GRAPHITEFot. GRAPHITEZa napęd najnowszego elektronarzędzia GRAPHITE odpowiada silnik elektryczny o mocy 600W, zapewniający tarczy ściernej stabilną pracę w zakresie 600-1500 obr/min. Urządzenie posiada płynną regulację obrotów, dzięki czemu użytkownik ma możliwość łatwego dostosowania prędkości obrotowej do potrzeb wykonywanej pracy. Szlifierka współpracuje z tarczami o średnicy 225 mm, co sprawia, że praca nią jest szybka i bardzo wydajna.

Największymi atutami nowej szlifierki GRAPHITE jest oferowany przez urządzenie komfort pracy. Elektronarzędzie posiada regulowany wysięgnik, który pozwala na wygodną pracę z wyżej położonymi powierzchniami, a po złożeniu ułatwia transportowanie w specjalnej, dołączanej torbie. Podczas samej pracy świetnie sprawdzi dołączany do szlifierki pas naramienny. Użytkownicy docenią również ergonomiczny kształt urządzenia i „przyjazny” rozkład masy, który ułatwia manewrowanie. System odprowadzania pyłu z możliwością podłączenia do odkurzacza zadba z kolei o czystość miejsca pracy oraz ograniczy zapylenie.
REKLAMA:

Projektanci GRAPHITE duży nacisk położyli również na trwałość elektronarzędzia. Dlatego też w nowej szlifierce wysięgnikowej marki zastosowano bezpośredni napęd tarczy roboczej (bez pośredniego wężyka napędzającego). Rozwiązanie to zdecydowanie zwiększa trwałość urządzenia. Podobnie jak elastyczny wąż ssący (możliwość rozciągnięcia od 1.2 do 4 m) wyposażony w specjalne widełki ochronne eliminujące ryzyko „złamania” węża.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Graphite
#maszyny #narzedzie_elektryczne #graphite #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: