Drutex Firmą Godną Polecenia

Podziel się:
DRUTEX został uhonorowany certyfikatem ,,Firma Godna Polecenia”, wyróżniającym najlepiej zarządzane firmy i instytucje w Polsce. Nagroda została przyznana przez Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu. Patronat honorowy nad Galą objął Wielkopolski Związek Pracodawców oraz Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu.

Fot. DrutexFot. DrutexWeryfikacja firm nominowanych do tytułu „Firmy godnej polecenia” obejmowała przede wszystkim analizę ich sposobu i stylu zarządzania, realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, a także dotychczasowych osiągnięć i pozycji przedsiębiorstwa na rynku. Certyfikat ,,Firma Godna Polecenia” honoruje wobec tego najlepiej zarządzane firmy i instytucje w Polsce. Wśród przedsiębiorstw zasługujących na rekomendację znalazł się DRUTEX S.A.. Spółka została oceniona jako dobrze zorganizowana firma wyróżniająca się efektywną strukturą, nowoczesnym sposobem zarządzania, wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalną i dobrze wyszkoloną kadrą kierowniczą.
REKLAMA:

Tytuł firmy godnej polecenia to dla nas ogromny zaszczyt. Przedsiębiorstwa, które szczerze można rekomendować muszą wyróżniać się nie tylko wysoką jakością i kulturą biznesową, ale przede wszystkim ponadczasowym produktem lub usługą. Na miano firmy polecanej pracuje się wiele lat. To bowiem wynik zaufania, lojalności i zadowolenia wszystkich tych, którzy znają firmę, akceptują i podziwiają jej aktywność na rynku. Wierzę, że nasze produkty zasłużyły na miano tych najchętniej rekomendowanych, a Klienci będą jeszcze częściej sięgać po naszą stolarkę i wskazywać na DRUTEX jako firmę godną polecenia. – powiedział Rafał Gierszewski, Dyrektor ds. Sprzedaży DRUTEX S.A.
Uroczysta Gala ,,Firma Godna Polecenia” odbyła się 11 października w Auli Poznańskiej Wyższej Szkoły Biznesu.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Drutex
#okna #wiadomości #okno #okna i drzwi #drutex #certyfikaty

Więcej tematów: