Dalmierze laserowe Stanley

Podziel się:
Firma Stanley wprowadza na rynek trzy nowe modele precyzyjnych i niezawodnych dalmierzy. Każdy z nich został stworzony z myślą o zaspokajaniu różnego rodzaju potrzeb fachowców.

Dokładne określenie odległości jest kluczową czynnością podczas budowy domu lub urządzania mieszkania. Błędy wynikające z ręcznych pomiarów przestrzeni często prowadzą do niezgodności projektu ze stanem faktycznym lub zakupu mebli, które nie zmieszczą się w wyznaczonej przestrzeni. By uniknąć podobnych kłopotów warto zaopatrzyć się w sprzęt wykorzystujący najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie precyzyjnego pomiaru. Takim urządzeniem jest dalmierz laserowy, który określa odległość pomiędzy nieprzezroczystymi obiektami.

Dalmierze laserowe StanleyFirma Stanley wprowadziła na rynek trzy precyzyjne dalmierze laserowe z seri TLM. Wyposażone są one w szereg funkcji ułatwiających pracę zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Automatycznie dokonują obliczeń powierzchni, objętości oraz złożonych pomiarów wysokości. W nowej ofercie marki Stanley znajdziemy podstawowy model dalmierza dla majsterkowicza (TLM99) oraz dwa zaawansowane modele dla fachowców (TLM165 & TLM330).
REKLAMA:

Dalmierz laserowy TLM99 (30m)

Specjalnie zaprojektowany do szybkiej i łatwej obsługi dalmierz TLM99 marki Stanley oblicza objętości, odległości i powierzchnie przy pomocy tylko jednego przycisku. Jest on idealny do podstawowych pomiarów wykorzystywanych przy pracach malarskich i wykończeniowych.

Dalmierze laserowe Stanley
Dalmierze laserowe Stanley

Dalmierz laserowy TLM165 (50m)

Model TLM165 posiada zasięg 50m oraz kilka przydatnych funkcji np. składaną przystawkę do pomiarów z narożników czy krawędzi, sygnalizację dźwiękową klawiatury, funkcję pamięci pięciu ostatnich pomiarów czy kalkulator z funkcją dodawania i odejmowania. Cechy nowego dalmierza marki Stanley czynią go urządzeniem idealnym do montażu stolarki i do prac przy większych projektach budowlanych.

Dalmierze laserowe Stanley
Dalmierze laserowe Stanley

Dalmierz laserowy TLM330 (100m)

Z gamy trzech nowych dalmierzy model TLM330 należy do najbardziej zaawansowanych. Posiada zasięg do 100m z dokładnością pomiaru do ± 1mm, stoper, cyfrowy pomiar nachylenia, funkcję pomiaru ciągłego i pośredniego oraz mocowanie do statywu i czujnika nachylenia. Ważnym atutem urządzenia jest jego trój liniowy podświetlany ekran LCD oraz obudowa odporna na wszelkie zabrudzenia. Model TLM330 dzięki swoim funkcjom ułatwia pracę nawet przy najbardziej skomplikowanych pomiarach.

Dalmierze laserowe Stanley
Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Stanley
#maszyny #stanley #narzedzie_pomiarowe #produkty #Maszyny, narzędzia pomiarowe

Więcej tematów: