System profili DIMEX- "siedem perfekcyjnych centymetrów głębokości budowlanej"

Podziel się:
Firma DIMEX proponuje CONTOUR 7.0, system profili, który spełnia najwyższe wymagania w dziedzinach: optyki, statyki, izolacji dźwiękowej i cieplnej. Doskonałość techniki, bezpieczeństwa i piękno przekłada się tu na siedem perfekcyjnych centymetrów głębokości budowlanej.

System profili DIMEX- CONTOUR 7.0 to profil okienny, który zarówno w starym jak i nowym budownictwie robi dobre wrażenie. Okna produkowane na profilach systemu DIMEX dopasowują się do każdego stylu domu. Poza tym profile DIMEX są całkowicie zdolne do ponownego przetworzenia i dzięki temu spełniają wszystkie ekologiczne i gospodarcze kryteria. Wolna od metali ciężkich stabilizacja pozwala na bezproblemowe ponowne wykorzystanie surowca w przyszłości.

W oknach zwracamy przede wszystkim uwagę na wygląd powierzchni profili. CONTOUR 7.O oprócz innych zalet, daje także mozliwosć imitowania drewna. Podzielony kontur profilu i mocno zaokrąglone brzegi ukazują imitacje drewna w jego najpiękniejszej i najlepszej formie. Powierzchnia pokryta akrylem gwarantuje maksymalną ochronę przed promieniami UV.Przy profilach w serii "Deco Line" daleko sięgająca technika gwarantuje ten sam komfort i ciepło jak przy naturalnym drewnie.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: dako
#okna #czytelnia #okno #okna i drzwi #profil #do okno #dako #Profile okienne i drzwiowe

Więcej tematów: