Kabina z brodzikiem

Podziel się:
Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek przedstawia zestaw dla wymagających. Kabina Lava z przesuwanymi drzwiami i brodzikiem w komplecie to elegancka i zarazem ciekawa propozycja. Idealna dla osób ceniących sobie wygodę w kąpieli.

Fot. Fot. Aquaform Zestaw Lava – przestronna kabina prostokątna z brodzikiem.Fot. Fot. Aquaform Zestaw Lava – przestronna kabina prostokątna z brodzikiem.Kabina Lava to prostokątna, duża i bardzo wygodna kabina, która nawet najbardziej wymagającym użytkownikom zagwarantuje przestrzeń i komfort w kąpieli. Ma lekko wypukłą przednią szybę, w której zaprojektowano pojedyncze drzwi przesuwne o szerokości 48 cm. Wymiary kabiny to 120 x 90 cm. Jej wysokość razem z brodzikiem to 210 cm. Głębokość brodzika wynosi 4,5 cm. W rezultacie wymiary te dają sporą przestrzeń w środku, dzięki czemu właściwie każdy może czuć się komfortowo, bez krępowania i ograniczania ruchów podczas kąpieli.

Zestaw Lava – łatwość utrzymania czystości

Kabina Lava wyposażona jest w elementy ułatwiające utrzymywanie czystości. Są to uszczelki elastomerowe, trwalsze niż tradycyjnie stosowany silikon, które charakteryzują się wysokim wskaźnikiem szczelności. Nie zmieniają barwy, nie kruszą się i są odporne na trwałe zanieczyszczenia. Drugą cechą, na którą warto zwrócić uwagę to podwójne wypinane rolki łożyskowane z funkcją wypinania. Wystarczy nacisnąć jeden mały przycisk, aby drzwi kabiny u dołu odpiąć od brodzika, co ułatwia uchylenie ich bez żadnego wysiłku i czyszczenie z reguły trudno dostępnych miejsc. Dobrej jakości układ jezdny to jeden z najważniejszych aspektów technicznych w kabinach przesuwanych, który pozwala na długotrwałe, wygodne otwieranie drzwi kabin. I wreszcie najważniejsze – ścianki kabiny wyprodukowano ze szkła pokrytego specjalną powłoką DP active, dzięki której brud i osady z mydła nie przywierają do nich z taką łatwością jak do szkła bez tego zabezpieczenia.
REKLAMA:

Bezpieczeństwo i design

Szkło kabiny jest bezpieczne czyli specjalnie hartowane. Grubość szkła wynosi 6 mm. W drzwiach umieszczona jest listwa magnetyczna, dzięki czemu kabina zachowuje szczelność. Kabina Lava dostępna jest w kolorze chrom. Wypełnienie kabiny szkłem ‘grigio’ daje lekko przydymiony efekt – szkło jest nieco ciemniejsze. Dzięki temu wygląd kabiny oraz całej łazienki nabiera eleganckiego i nowoczesnego charakteru. Jednocześnie zapewnia też jakże istotne poczucie intymności. Koszt całego zestawu (kabina oraz brodzik) to 2705 zł brutto.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Aquaform
#wewnatrz_bud #wnetrza #lazienka #prysznic #aquaform #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: