Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne Dremel 8200 Platinum Edition

Podziel się:
Dremel 8200 Platinum Edition to nowa propozycja marki Dremel dla fanów majsterkowania. Znane już użytkownikom akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne Dremel 8200 jest teraz dostępne także w niezwykłym zestawie, w którym poza narzędziem, ładowarką i dodatkowym akumulatorem znajduje się aż 65 akcesoriów i 5 przystawek. To najbogatszy zestaw w ofercie marki Dremel.

Fot. BoschFot. BoschAkumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne Dremel 8200 przydaje się zarówno podczas drobnych prac remontowych, jak i w czasie realizacji skomplikowanych projektów – wystarczy użyć odpowiedniego osprzętu. Narzędzie świetnie sprawdza się przy cięciu i wygładzaniu wielu materiałów – m.in. usuwaniu rdzy, szlifowaniu krawędzi, rzeźbieniu, grawerowaniu oraz wycinaniu otworów w drewnie, metalu czy plastiku. Ponieważ Dremel 8200 zasilany jest wydajnym akumulatorem, można nim wygodnie pracować nawet w miejscach bez dostępu do źródeł zasilania, np. na tarasie czy w ogrodzie. Ładowanie akumulatora trwa zaledwie godzinę, dzięki czemu można szybko powrócić do pracy narzędziem.

Dużą zaletą narzędzia jest łatwa i szybka wymiana osprzętu: nakrętka EZ Twist pełni rolę klucza, którym można wygodnie i pewnie zamocować osprzęt w uchwycie – wystarczy odkręcić nakrętkę EZ Twist, założyć osprzęt i ponownie ją zakręcić. Ponieważ nakrętka EZ Twist jest elementem obudowy, nie ma obawy o zagubienie tego elementu, jak to miało miejsce w przypadku oddzielnego klucza.
REKLAMA:

Walizka pełna skarbów

W skład tego niezwykłego zestawu dla wszystkich fanów majsterkowania wchodzi narzędzie wielofunkcyjne Dremel 8200, dodatkowy akumulator, ładowarka do akumulatora oraz szeroka gama przystawek i akcesoriów:
- przystawka antyodpryskowa;
- prowadnica do cięcia, która doskonale sprawdza się przy cięciach w linii prostej i po dowolnej krzywej oraz przy frezowaniu listew, paneli i gzymsów;
- przystawka do cięcia po linii i kole, która umożliwia wykonywanie prostych cięć i precyzyjnie wycina otwory w różnych materiałach;
- uchwyt pozwalający na precyzyjną pracę;
- przystawka do nadawania kształtów, która umożliwia ścieranie i szlifowanie pod kątem 90 i 45 stopni;
- 65 dodatkowych akcesoriów wysokiej jakości marki Dremel.

Parametry techniczne narzędzia:


Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne Dremel 8200 Platinum Edition
Sugerowana cena detaliczna brutto (marzec 2013):
- Zestaw Dremel 8200 Platinum Edition – 955,00 zł
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dremel
#maszyny #narzedzie_elektryczne #dremel #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: