Dormax Design prezentuje showroom na Ukrainie

Podziel się:
Firma Dormax Design, lider na polskim rynku systemów zaciemnień wnętrz, wzmocniła współpracę z ukraińską firmą Manezh. Jej wynikiem jest nowo otwarty showroom „Domosfera”, który można zobaczyć w Kijowie.

Fot. Dormax DesignFot. Dormax DesignUkraiński partner Dormax Design, firma Manezh, jest pionierem we wdrażaniu nowości ze świata aranżacji przestrzeni okiennych na rynku ukraińskim. Istnieje od 1995 roku i posiada filie w Kijowie, Dniepropietrowsku, Doniecku i Czerkasach. Jest największym dystrybutorem elementów dekoracji okiennych na Ukrainie.

Obie firmy, przy wykorzystaniu nowych technologii, zaprojektowały w grudniu ub. roku w Kijowie specjalny showroom, służący prezentacji nowych kolekcji Dormax Design na kolejne sezony. Wystawa od razu wzbudziła uznanie wśród ukraińskich projektantów wnętrz.

Fot. Dormax DesignFot. Dormax DesignPierwszy showroom na Ukrainie Dormax Design otworzył jesienią 2011 roku. Zdobył on nagrody w konkursach na najlepszy design, m.in. w konkursie „Otocz się pięknem”. Został też nagrodzony w konkursie Green Awards Ukraine, w którym biorą udział firmy z listy 100 największych na Ukrainie. Zdobył również pierwsze miejsce w kategorii „Zielone biuro” oraz miejsce drugie za najpiękniejszy obiekt zielonej infrastruktury.
REKLAMA:

Cieszy mnie ciepłe przyjęcie ze strony rynku ukraińskiego. Od ponad 15 lat prowadzimy eksport naszych produktów na rynki wschodnie. Współpraca z Manezh od początku układa się bardzo pomyślnie, a nasz showroom jest okazją do zaprezentowania ukraińskim projektantom nowych rozwiązań z zakresu aranżacji okiennych na prawdziwie światowym poziomie. Na rynku ukraińskim oferujemy między innymi różnego rodzaju innowacyjne systemy rolet, żaluzji i plis – komentuje Filip Pawłowski, prezes Dormax Design.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dormax
#okna #wiadomości #okno #okna i drzwi #roleta #dormax

Więcej tematów: