EFFECTOR na targach GRUPY PSB

Podziel się:
W Kielcach kilka dni temu zakończyły się Targi Grupy Polskich Składów Budowlanych, zorganizowane już po raz XV. To spotkanie wystawiennicze branży materiałów budowlanych o zamkniętym charakterze. Wydarzeniu towarzyszyło ustanowienie rekordu Guinnessa.

Fot. EFFECTORFot. EFFECTORW spotkaniu uczestniczyli najwięksi producenci branży budowlanej oraz materiałów wykończeniowych, oferowanych w Grupie PSB. W targach wzięła udział także firma Effector, która regularnie współpracuje z odbiorcami Polskich Składów Budowlanych. Producent zaprezentował szereg nowości. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się nowe aluminiowe profile z grupy asortymentowej Boa, które dzięki swej giętkości są wykorzystywane do popularnych w aranżacjach wnętrz łuków i półkoli. Effector zaprezentował również nowe profile sanitarne z kolekcji Rainbow, służące do maskowania niedoskonałości czy nieestetycznych szczelin pomiędzy krawędziami wanien, umywalek lub brodzików, a ścianą. Firma pokazała także bogatą ofertę okleinowanych listew aluminiowych (aktualnie to już 33 kolory) - w ostatnim czasie wzbogaconą o nowy dekor egzotyczny – merbau.

Targi uświetnił ustanowiony podczas imprezy rekord Guinnessa, który polegał na wybudowaniu największej na świecie rzeźby, wykonanej z glazury.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Effector
#okna #drzwi #wiadomości #okno #targi #okna i drzwi #effector

Więcej tematów: