Wspieramy 41. Dziecięce Wyścigi Kolarskie "Głosu Pomorza”

Podziel się:
W sobotę, 8 czerwca, DRUTEX brał udział w nie lada zacnej imprezie. Firma była partnerem Dziecięcych Wyścigów Kolarskich organizowanych już po raz 41 przez Głos Pomorza. W tegorocznych zawodach rowerowych uczestniczyło prawie 370 młodych zawodników w wieku od 3 do 12 lat.

Fot. DrutexFot. DrutexFot. DrutexFot. Drutex
W zależności od wieku, młodzi zawodnicy ścigali się na dystansach od 40 do 400 metrów. Wszyscy ambitnie podeszli do zadania i na trasie można było zauważyć sporą rywalizację. Młodzi sportowcy prześcigali się w sposobach zwiększających prędkość swoich „maszyn”, żeby na mecie odebrać nagrodę.

Na wszystkie dzieci, niezależnie od miejsca, które zajęły w swoim wyścigu, czekały słodkie nagrody. Najlepsi stanęli na podium triumfując w tegorocznej konkurencji. Niezależnie jednak od zdobytego miejsca na twarzach młodych kolarzy rysowało się zadowolenie.
REKLAMA:

Fot. DrutexFot. DrutexWielkie ściganie było tylko jedną z atrakcji rodzinnego pikniku. Animatorzy zaproponowali dzieciom wiele gier, zabaw i konkursów, z których przybywający na imprezę uczestnicy chętnie korzystali.

Cieszymy się, że DRUTEX mógł wesprzeć tak zacna inicjatywę, a przede wszystkim sprawić tak wiele radości najmłodszym, zdolnym i niezwykle szybkim sportowcom.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Drutex
#okna #wiadomości #nagrody #okna i drzwi #imprezy #drutex

Więcej tematów: