Nowe aplikacje mobilne dla Klientów GASPOLU

Podziel się:
W internetowych sklepach Apple oraz Google’a pojawiła się nowa wersja bezpłatnej aplikacji dla Klientów GASPOLU. Program działa na platformie iOS (iPhone i iPad) oraz Android. Wśród wielu nowych funkcji, Klienci z zamontowanym urządzeniem telemetrycznym mają teraz możliwość podglądu na żywo poziomu napełnienia swojego zbiornika na gaz.

„To już kolejna wersja aplikacji, która ułatwia naszym Klientom kontrolę kosztów ogrzewania domu – mówi Michał Kozieł, Kierownik Działu Informatyki GASPOLU.  „W tej wersji Klient, który korzysta z usługi telemetrycznej, widzi na ekranie telefonu ile gazu znajduje się w jego zbiorniku. Przez cały czas ma dostęp do aktualnych cenników, historii zużycia i dostaw gazu. Może również korzystać z programu promocyjnego „Sąsiad"- dodaje Kozieł.

Dodatkowo, aplikacja zyskała nowy interfejs graficzny przy składaniu zamówień na gaz, widoczność statusu nowego zamówienia na gaz (przyjęte, zaplanowane), możliwość zmiany danych kontaktowych przez Klienta. Tak, jak w poprzedniej wersji, aplikacja umożliwia podgląd i pobranie wszystkich faktur w formacie PDF.
REKLAMA:

Fot. GaspolFot. Gaspol
Warunkiem korzystania z aplikacji jest posiadanie aktywnego dostępu do portalu klienta firmy GASPOL. Aplikacja jest dostępna również na www.gaspol.pl.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Gaspol
#wiadomości #gaz #do ogrzewanie #instalacje #gaspol

Więcej tematów: