Nowy Prezes Zarządu Komandor Wielkopolska SA

Podziel się:
Izabella Karnauch, dotychczasowy koordynator sieci Hurtownia Komandor w czerwcu br. objęła stanowisko Prezesa Zarządu Komandor Wielkopolska SA. Do Zarządu firmy wszedł również Jacek Kozłowski – założyciel firmy Komandor.

Izabella KarnauchIzabella KarnauchIzabella Karnauch to doświadczony manager od wielu lat związany z branżą budowlaną, wykończeniową oraz meblarską. Po studiach w Niemczech przez cztery lata prowadziła własną firmę budowlaną realizując zlecenia inwestorów ze Skandynawii i Francji.W latach 2006 – 2009 odpowiedzialna była za budowę sieci autoryzowanych dystrybutorów niemieckiej fabryki Vorwerk – Teppichwerke GmbH & Co KG. W roku 2010 rozpoczęła pracę w firmie Kronopol Sp. z o.o. na stanowisku Product Menagera odpowiedzialnego za kolekcje paneli podłogowych (Kronopol Laminate Flooring oraz Platinium Flooring) oraz paneli ściennych.

Jej przygoda zawodowa z branżą meblarską rozpoczęła się niespełna dwa lata temu, kiedy to największy krajowy producent systemów do zabudowy wnęk, firma Komandor SA, powierzyła jej projekt stworzenia i koordynacji ogólnopolskiej sieci Hurtowni Komandor. Wieloletnie doświadczenie, zarówno w polskich jak i zagranicznych koncernach, zaowocowało zasłużonym i wypracowanym awansem. Z dniem 13 czerwca 2013 decyzją Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Komandor Wielkopolska SA objęła stanowisko Prezesa Zarządu.
REKLAMA:

– Moja decyzja o przyjęciu propozycji pracy na rzecz Komandor Wielkopolska SA była dokładnie przeanalizowana i świadoma. Opracowałam dla tej spółki ambitny plan na najbliższe miesiące oraz zupełnie nową strategię asortymentowo-cenową, która spotkała się z aprobatą właściciela koncernu Jacka Kozłowskiego. Wierzę, że jeszcze w III kwartale 2013 zbuduję prężny zespół specjalistów, z którym wspólnie podniesiemy jakość i terminowość oferowanych usług. Efektem będą nowe standardy obsługi i serwisu posprzedażowego. Zauważą to przede wszystkim nasi klienci, bo już od początku lipca zaplanowaliśmy znaczną obniżkę cen przy zachowaniu znakomitej jakości, z jakiej słyną zabudowy Komandor. Udowodnimy, że Komandor jest nadal silną marką i niekwestionowanym liderem w branży meblarskiej – powiedziała Izabella Karnauch, Prezes Zarządu Komandor Wielkopolska.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Komandor
#wiadomości #wnetrza #ogloszenia #komandor

Więcej tematów: