Szkolenie z firmą Fox - Dekorator

Podziel się:
Samodzielne wykonanie dekoracji naszymi produktami z pewnością nie sprawi Państwu żadnych trudności, jednak gorąco zachęcamy do udziału w organizowanych przez nas szkoleniach. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z szerokim wachlarzem możliwości, jakie oferują nasze produkty, jak również z nowościami w naszej ofercie.

Fot. FoxFot. FoxJeśli chodzi o miejsce i terminy szkoleń, to odbywają się one jedynie w siedzibie firmy we Wrocławiu przy ul. Gazowej 3, w godzinach od 9.00 do 16.00. Mogą w nich brać udział wszyscy chętni, zarówno osoby indywidualne jak i firmy. Maksymalna jednorazowa ilość uczestników kursu to 4-5 osób. Koszt szkolenia wynosi 369 zł. Szkolenie obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Część praktyczna polega na wykonywaniu wymalowań naszymi produktami na płytach HDF (cała gama produktów), które mogą Państwo poszkoleniu zabrać.W dniu szkolenia istnieje możliwość zakupienia materiałów, po cenie producenta. Po ukończonym kursie uczestnicy otrzymują certyfikat świadczący o ukończeniu szkolenia oraz skrypt.
REKLAMA:

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie, faksem na numer 071 3367 098 lub na adres e-mail: szkolenia@fox-dekorator.pl, wypełnionej kompletnej Karty Zgłoszenia i uiszczenie opłaty.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Fox
#wiadomości #ściany #szkolenia #fox

Więcej tematów: