Rączki natrysków od Ferro

Podziel się:
Niewielkie, o różnych formach i funkcjach są nie tylko dekoracyjnym zwieńczeniem natrysku, ale równocześnie jednymi z najważniejszych części każdego prysznica. Dumnie wznoszące się ponad wężem natrysku, połączone z metalowym drążkiem zaopatrzonym niejednokrotnie w dekoracyjną mydelniczkę, podkreślają indywidualny charakter i piękno całego urządzenia.

Fot. FerroFot. FerroFot. FerroFot. Ferro

Oryginalnie i nowocześnie

Prostokątne zakończenie jednofunkcyjnej rączki Quadro o strumieniu deszcz, czy trójkątny kształt jednofunkcyjnej rączki Filo, urzekają lekkością i prostotą formy. Rączki idealnie zaprezentują się w łazienkach o minimalistycznym wystroju, w których zauważalne są motywy geometryczne w armaturze i meblach. Na szczególną uwagę w tej grupie zasługuje jednofunkcyjna rączka Seno VerdeLine, okragła i płaska zarazem, która oprócz walorów estetycznych zapewnia 50. procentową oszczędność zużycia wody – rączka o przepływie wody 7,5l na minutę zaopatrzona została w system easy clean, umożliwiający łatwe usuwanie kamienia wapiennego.

Fot. FerroFot. FerroFot. FerroFot. Ferro

Okrągło i klasycznie

Rączki natrysku o zaoblonej formie takie jak np. 6. funkcyjna Riva czy 3. funkcyjna Onda o strumieniach: deszcz, masaż i mieszany, wyposażona dodatkowo w system easy clean, doskonale prezentują się w łazienkach klasycznych, w których przeważają okrągłe elementy widoczne w atrakcyjnych dodatkach dekoracyjnych, akcesoriach łazienkowych czy armaturze. Prawdziwą ozdobą klasycznych łazienek będzie również dyskretnie nachylona ku kabinie prysznicowej, elegancka 3. funkcyjna rączka Casa, zaopatrzona w system easy clean, obdarzająca użytkownika strumieniami: deszcz, masaż lub mieszany.

Fot. FerroFot. FerroFot. FerroFot. Ferro

Z polotem i wdziękiem

Ciekawa forma jednofunkcyjnej rączki Moderno doskonale wpisuje się w aranżację wnętrz urządzonych nowocześnie, w których przeważają rozwiązania niebanalne, widoczne zarówno w designie mebli jak i armatury oraz znajdujących się tu dekoracji. Lekko zaokrąglona linia natrysku z wyraźnie zaakcentowanym podłużnym zwieńczeniem rączki, z którego płynie strumień w postaci orzeźwiającego deszczu, z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom oryginalnych łazienkowych rozwiązań aranżacyjnych. Zupełnie inną linię wzorniczą posiada jednofunkcyjna rączka Retro, przypominające słuchawkę telefoniczną w eleganckim stylu retro. Wyraźnie wyodrębnione z całości zwieńczenie rączki posiada okrągłą formę łagodnie przechodzącą w podłużny uchwyt o lekko zaoblonych krawędziach.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Ferro
#czytelnia #w lazienka #armatura #wnetrza #ferro #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: