Nagroda Biznesu Sportowego DEMES dla Oknoplast

Podziel się:
Oknoplast zdobył Nagrodę Biznesu Sportowego DEMES. Kapituła konkursu doceniła bezprecedensowe działania firmy w zakresie sponsoringu. Statuetki zostały wręczone 6 marca podczas Gali Sportu i Biznesu. Nagrody Biznesu Sportowego mają na celu wyróżnienie osób i firm, które czynnie wpływają na zacieśnienie współpracy biznesu ze sportem. Laureatów wyłania jury, składające się ze specjalistów branży marketingowej i sportowej.

Fot. OknoplastFot. Oknoplast Firma Oknoplast otrzymała nagrodę w kategorii Projekt Sponsoringowy za wybitne wykorzystanie sponsoringu sportowego w celach marketingowych. Przyznany tytuł to potwierdzenie skuteczności naszej strategii. Zakłada ona zwiększanie znajomości marki OKNOPLAST na każdym rynku, na którym jesteśmy obecni. Wiążąc się z uznanymi na całym świecie drużynami osiągamy ten cel. Dzięki temu promujemy także nasz kraj za granicą – mówi Grzegorz Filipek, Dyrektor Marketingu z OKNOPLAST.
REKLAMA:

Przedsiębiorstwo sponsoruje już trzy drużyny z europejskiej Ligii Mistrzów – Inter Mediolan, Borussię Dortmund oraz Olympique Lyon.

Fot. OknoplastFot. Oknoplast
Nagrody Marketingu sportowego zostały przyznane już po raz 10. Wręczenie statuetek odbyło się podczas uroczystej Gali ramach XII Dni Marketingu Sportowego, w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest firma SportWin, a audytorem konkursu Deloitte.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Oknoplast
#okna #wiadomości #nagrody #okna i drzwi #oknoplast

Więcej tematów: