Rynna z kołnierzem TECEdrainline firmy TECE

Podziel się:
Oferta odwodnień liniowych TECEdrainline poszerzona została o nowy produkt - rynnę z fabrycznie wygiętym kołnierzem.

Fot. TECEFot. TECE Rynna TECEdrainline do montażu przyściennego wykonana została z polerowanej stali nierdzewnej. Wygięty fabrycznie kołnierz umożliwia montaż odpływu przy ścianie, chroniąc przed zawilgoceniem tak newralgiczne miejsca, jak połączenie prostopadłych płaszczyzn. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie jest wymagane ręczne wyginanie kołnierza i dostosowywanie produktu do warunków montażowych.

Rynna przyścienna, podobnie jak pozostałe rynny TECEdrainline, wyposażona jest w taśmę uszczelniającą Seal System. Do zalet systemu należą także łatwy demontaż rusztu oraz brak zamkniętych przestrzeni i ostrych krawędzi, co przekłada się na łatwe czyszczenie i konserwację. Rynna dostępna jest w 6 długościach: 700, 800, 900, 1000, 1200 i 1500 mm.

Fot. TECEFot. TECE Nowość firmy TECE to uzupełnienie modułowego systemu odwodnień TECEdrainline, złożonego z rynien prostych i narożnych, rusztów ozdobnych, a także kolan z syfonami. Ofertę uzupełniają dodatkowe akcesoria, takie jak stopki montażowe, czy maty dźwiękochłonne. Syfon membranowy rozwiązuje natomiast problemy nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniach sanitarnych. Stanowi także zaporę przed insektami.

(MZ)

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: TECE
#rynna, odwodnienia #instalacje #do montaz #tece #do lazienka #do odwodnienie #z stal #produkty #Instalacje kanalizacyjne

Więcej tematów: