Lampa firmy Osram nagrodzona Red Dot Award

Podziel się:
Wykonana w technologii LED lampa OSRAM Superstar Classic A40 została uhonorowana jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie designu – Red Dot.

Fot. OsramFot. Osram Lampa Superstar Classic A40 łączy tradycyjny kształt żarówki z nowoczesną technologią LED. Spodziewamy się, że w najbliższych latach właśnie produkty oparte na LED będą zyskiwać coraz większe grono klientów. Warto podkreślić, że nagrodzony produkt powstaje w fabryce w Europie – dzięki temu możemy być pewni wysokiej jakości, nie bez znaczenia są także krótsze czasy dostaw– mówi Geert van der Meer, szef działu lamp i systemów LED w firmie OSRAM.

Nagrodzona lampa ma takie same kształty i rozmiary co tradycyjna żarówka, dzięki czemu pasuje do standardowych opraw i nie wymaga żadnych zmian w instalacji. Zużywając zaledwie 6,5 W pozwala na ograniczenie wydatków na energię elektryczną nawet do 90%. Lampa może współpracować z regulatorami strumienia świetlnego, jej trwałość sięga nawet 25 lat. Produkt jest elementem coraz szerszego portfolio produktów LED marki OSRAM, które jesienią będzie liczyło ponad 100 lamp.
REKLAMA:

(MZ)
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Osram
#wiadomości #nagrody #instalacje #osram

Więcej tematów: