Jubileuszowa promocja firmy Stiebel Eltron

Podziel się:
Z okazji 90-tej rocznicy firma Stiebel Eltron oddała do dyspozycji swoich klientów jubileuszową serię ogrzewaczy wody składającą się z 5 modeli. Dodatkowo dla instalatorów oraz dystrybutorów przygotowana została promocja. W terminie od 01.08.2014 do 31.12.2014 wystarczy kupić 3 jubileuszowe ogrzewacze marki Stiebel Eltron, aby otrzymać markową bluzę.

Fot. Stiebel EltronFot. Stiebel Eltron Jubileuszowa promocja na ogrzewacze wody rozpoczyna się 1 sierpnia 2014 i potrwa aż do końca roku. Akcja skierowana jest do instalatorów i dystrybutorów. Podstawowym warunkiem, który muszą spełnić klienci, jest zakup 3 ogrzewaczy wody z jubileuszowej serii. Okazanie dowodu zakupu umożliwi odbiór markowej bluzy z limitowanej edycji. Warto podkreślić, że instalatorzy oraz dystrybutorzy, w okresie trwania promocji, mogą kupić nieograniczoną ilość urządzeń i za każde 3 sztuki otrzymać 1 bluzę.

Jubileuszowa seria 5 ogrzewaczy wody składa się 4 modeli elektronicznych – PER, PEO, PEY i PEG oraz 1 hydraulicznego – PHB. Urządzenia charakteryzują się nowoczesną linią, funkcjonalnością i przystępną ceną. Klienci mają możliwość wyboru mocy grzewczej 18, 21 lub 24 kW w jednym urządzeniu. Co więcej, każdy model wyposażony jest w system odkrytej grzałki o dużej odporności na zawapnienie oraz zintegrowane programy diagnostyczne, które wpływają na komfort użytkowania. Są one także przystosowane do bezpośredniego podłączenia do instalacji z PCV oraz posiadają stopień ochrony IP 25.
REKLAMA:

(MZ)
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Stiebel Eltron
#wiadomości #instalacje #promocje #stiebel

Więcej tematów: