OSRAM przejmuje Clay Paky

Podziel się:
Firma OSRAM podpisała porozumienie o przejęciu firmy Clay Paky, znanego włoskiego producenta dynamicznych rozwiązań oświetleniowych do zastosowań w przemyśle rozrywkowym.

Fot. OsramFot. OsramOSRAM jest obecnie jednym z wiodących producentów oświetlenia i elementów opartych na technologii LED do zastosowań w przemyśle rozrywkowym. Porozumienie o przejęciu Clay Paky poszerzy ofertę marki i doskonale wpisze się w strategię rozwijania nowoczesnych technologii i innowacji, tym bardziej, że rynek oświetlenia do zastosowań rozrywkowych rozwija się niezwykle dynamicznie.

Przez wiele lat firma OSRAM, jako dostawca, utrzymywała kontakty z marką Clay Paky. Po przejęciu, struktura firmy Clay Paky zostanie właściwie niezmieniona – wejdzie ona w skład działu Specialty Lighting OSRAM, ale będzie w dużej mierze niezależna. Oferta znanych i cenionych produktów, obejmująca między innymi ruchome głowy oraz szeroki zakres projektorów do zastosowań w oświetleniu architektonicznym i rozrywkowym produkowane pod markami A.leda, Sharpy i GlowUp, pozostanie bez zmian.
REKLAMA:

Zakup firmy wymaga jeszcze aprobaty stosownych instytucji, co powinno nastąpić jesienią.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Osram
#wiadomości #wnetrza #osram

Więcej tematów: