Acanthus Aureus dla stoiska Kärcher

Podziel się:
Podczas targów Komtechnika 2014 MTP statuetką Acanthus Aureus nagradzone zostało stoisko firmy Kärcher.

 Fot. Kärcher Fot. Kärcher Celem Konkursu jest nagradzanie stoisk wystawienniczych, których rozwiązania architektoniczne i graficzne sprzyjają realizacji strategii marketingowej firmy, kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy i tworzeniu atmosfery właściwej dla bezpośredniej komunikacji z klientem i z rynkiem.

Niezwykle ważnym atutem nagrody jest również to, że przyznawana jest ona przez Kapitułę, w skład której wchodzą wybitni eksperci z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego. Kapituła przeprowadzając ocenę stoisk na podstawie nadesłanych materiałów oraz oględzin stoiska podczas targów, bierze pod uwagę takie kryteria jak cele uczestnictwa firmy w targach z punktu widzenia realizacji strategii marketingowej firmy, scenariusz stoiska, kompozycję przestrzenną, koncepcję układu graficznego eksponatów i etalażu czy jakość realizacji projektu.
REKLAMA:

 Fot. Kärcher Fot. KärcherW nowej statuetce liść akantu, kojarzący się z klasycznymi wzorcami architektury, został  wkomponowany w nowoczesną bryłę, co podkreśla połączenie tradycji i współczesności i oddaje unikatowy charakter nagrody przyznawanej wystawcom, którzy najlepiej potrafili  zobrazować swoją wizję stoiska w połączeniu ze strategią marketingową firmy.
ACANHTUS AUREUS to nagroda dla najlepszych.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Kärcher
#wiadomości #targi #maszyny #karcher

Więcej tematów: