Nowe podkaszarki do trawy Bosch

Podziel się:
Relaks w otoczeniu idealnie wypielęgnowanej zieleni to marzenie każdego właściciela ogrodu. Rośliny ogrodowe wymagają jednak troski i… pracy. Doprowadzenie niesfornej trawy do satysfakcjonującego nas stanu nie jest łatwe – szczególnie w miejscach nieprzyjaznych kosiarce. ART 23 SL i ART 26 SL: nowe, lekkie i niezwykle wygodne w użyciu podkaszarki firmy Bosch pomogą zadbać o trawnik w trudniej dostępnych strefach ogrodu.

 Fot. Bosch Fot. Bosch Lubimy spędzać czas w pięknym ogrodzie, ale jego pielęgnacja często okazuje się dużym wyzwaniem. Znaczną trudność sprawia nam w szczególności utrzymanie trawnika.

A przecież chcemy, żeby był idealny! Równa tafla soczystej zieleni doskonale poprawia nastrój. ART 23 SL i ART 26 SL: nowe podkaszarki do trawy firmy Bosch to lekkie, proste w użyciu narzędzia, które pomogą nam szybko zaprowadzić porządek na nieodstępnych dla kosiarki obszarach trawnika. Oprócz niskiej wagi, dużej mocy i bardzo prostego sposobu obsługi podkaszarki mają też jeszcze jedną zaletę: nowoczesny design, który zdecydowanie je wyróżnia.
REKLAMA:

ART 23 SL i ART 26 SL to przede wszystkim:

-unowocześniony system tnący: długość nici dostosowuje się do warunków pracy;
-doskonała siła cięcia, umożliwiająca czyste i łatwe cięcie w większości warunków;
-łatwość obsługi dzięki lekkiej, metalowej konstrukcji i zredukowanym wibracjom

Źródło: Bosch
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Bosch
#maszyny #narzedzie_elektryczne #do ogrod #bosch #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: