Okno wyłazowe aluminiowo-tworzywowe PWP

Podziel się:
Okno wyłazowe umożliwia szybkie, łatwe i bezpieczne wyjście na dach w celu przeprowadzenia prac kominiarskich, instalacyjnych lub konserwacyjnych. Doświetla naturalnym światłem wnętrze oraz umożliwia przewietrzenie pomieszczenia. Przeznaczone jest do pomieszczeń mieszkalnych, ogrzewanych.

 Fot. FAKRO Fot. FAKRO Nowe okno wyłazowe PWP wykonane jest z profi li PVC w kolorze białym i wzmocnione od wewnątrz stalowymi rdzeniami. Tworzywo, z którego wykonana są rama i skrzydło nie pochłania wilgoci przez co okno jest trwałe, odporne na korozję i zmienne czynniki atmosferyczne, a konserwacja ograniczona jest do niezbędnego minimum. Okno wyłazowe PWP to uniwersalna konstrukcja. Skrzydło można zamontować tak aby okno otwierało się na prawą lub na lewą stronę.

Okno instalowane jest w połaci z wykorzystaniem standardowych kołnierzy do okien dachowych. Można je zamontować, podobnie jak okna, na trzech głębokościach co umożliwia łączenie okien wyłazowych w zespoleniu z oknami dachowymi. Okno wyłazowe dostępne jest także w wersji drewnianej. Wyłazy mogą być wyposażone energooszczędny pakiet szybowy U5.
REKLAMA:

Oferowane w 6 rozmiarach: 66x98, 66x118, 78x98, 78x118, 94x118, 94x98cm.

Źródło: FAKRO
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Fakro
#okna #okna dachowe #okno #okna i drzwi #fakro #produkty

Więcej tematów: