Nowy blok schodowy firmy Buszrem

Podziel się:
Nowy blok schodowy od Buszremu to monolityczny element, dzięki któremu łatwo i szybko zbudujemy stopnie zarówno w ogrodzie, przy tarasie, jak i w przestrzeni publicznej.

 Fot. Buszrem Fot. Buszrem Gotowe bloki schodowe Buszrem umożliwiają szybkie i proste budowanie schodów i różnicowanie poziomów wykonywanej nawierzchni. Pojedyncze stopnie lub schody skonstruowane z bloków schodowych umożliwiają wygodne chodzenie bez zmiany tempa, długości i rytmu kroków. To bardzo ważne, szczególnie jeśli będą znajdowały się w miejscu, które będziemy pokonywać wielokrotnie w ciągu dnia, na przykład przed wejściem do budynku. Każdy element bloku schodowego ma grubość 15 cm, szerokość 40 cm oraz długość 100 cm.

Blok schodowy występuje w trzech wariantach. W wersji podstawowej jest to zwykły betonowy element wibroprasowany, zaś w wersji marmurowej i granitowej został on w całej masie wypełniony szlachetnym kruszywem. Blok betonowy wykonywany jest w kolorze szarym, a jego powierzchnia wykańczana jest na gładko. Wersja marmurowa i granitowa mają powierzchnię śrutowaną, dzięki czemu stanowią one znakomite połączenie z nawierzchniami wykonanymi z kostek szlachetnych oraz np. płyt Blues i Rock.
REKLAMA:

Źródło: Buszrem
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Buszrem
#schody #ogrody #buszrem #produkty #Nawierzchnie, chodniki, podjazdy

Więcej tematów: