Innowacyjne rozwiązania dla projektów wnętrz i architektury

Podziel się:
DuPont Corian® stworzył nowe, szare kolory oparte o innowacyjną technologię DeepColour Technology*: doskonała wszechstronność projektowa, elegancja i funkcjonalność połączona z łatwiejszą obróbką

Fot DuPontFot DuPontW ramach inicjatywy międzynarodowego wzrostu pod nazwą „Endless Evolution”, DuPont Corian® wprowadził kolejną innowacyjną gamę kolorów opartą o własny proces produkcyjny „DeepColour Technology*”. Dwa wyróżniające się, bogate szare kolory - Deep Titanium i Deep Colud - zaoferują nowe możliwości wyposażenia w aranżacji wnętrz i architekturze.

Dwie nowe barwy zapewniają unikalny wygląd i styl:
- Deep Titanium – dramatyczny ciemny szary, który odzwierciedla połysk metalu - stąd jego nazwa. Mocny i jednolity, przynosi współczesny wymiar oraz dyskretną elegancję.
- Deep Cloud – nastrojowy, jaśniejszy szary, który przywodzi na myśl piękno burzliwego, nocnego nieba. Wszechstronny odcień, może być minimalistyczny lub użyczyć klasycznej elegancji w połączeniu z innymi kolorami.
REKLAMA:

Technologia DeepColour Technology* (www.deepcolour.corian.com) jest niezwykle innowacyjnym rozwiązaniem produkcyjnym odkrytym przez firmę DuPont. Wyznacza ona nowe standardy w branży, umożliwia projektowanie i produkcję ciemnych powierzchni, które łączą w sobie głębszy, bardziej intensywny i trwały kolor o zwiększonej odporności na zużycie i łatwiejszą obróbkę termiczną, klejenie i wykończenie.

Fot. DuPontFot. DuPont„Zgodnie z obietnicą, kontynuujemy dostarczanie potężnej dawki innowacyjności w zaawansowane materiały powierzchniowe wykorzystywane do projektowania wnętrz i architektury. W 2014 roku, korzystając z naszej technologii DeepColour Technology, odnotowaliśmy znaczący sukces po wprowadzeniu na rynek dziesięciu kolorów: czarnych i brązów. Teraz postanowiliśmy skupić nasze wysiłki na nowym obszarze naszej palety kolorów – na szarościach. Kolory te są zarówno modne jak i uniwersalne i wykorzystywane w wielu aplikacjach mieszkalnych i komercyjnych. Nasze nowe kolory zapewniają jeszcze lepszą funkcjonalność, wszechstronność i charakter. Jesteśmy pewni ich sukcesu, dzięki pozytywnym komentarzom, które otrzymaliśmy od dużych graczy z branży,” mówi Robert Dawidowicz, DuPont Corian®, Territory Manager Central Europe.

DuPont Corian® - Stworzony jako materiał o wysokiej wydajności dla blaty kuchenne i łazienkowe, DuPont Corian® jest teraz - dzięki unikalnemu połączeniu funkcjonalności, uniwersalności i piękna - wiodącą globalną marką wśród materiałów powierzchniowych do projektowania wnętrz i elementów architektury. Na przestrzeni lat, firma DuPont przemieniła DuPont Corian® solid surface w wyjątkowe narzędzie do projektowania dla każdej aplikacji, jaką można sobie wyobrazić. Kuchnia, łazienka, oświetlenie, wyposażenie, fasady, siedzenia, grzejniki, automatyka domowa, dotykowe powierzchnie sterowne: DuPont Corian® można znaleźć dzisiaj wszędzie w aplikacjach handlowych, mieszkalnych i przestrzeni publicznej.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dupont
#wiadomości #wnetrza #z ceramika #do ukladanie_plytek #do wewnatrz_bud #dupont

Więcej tematów: