Nowe kabiny prysznicowe od Radaway

Podziel się:
Radaway wprowadza 2 nowoczesne serie kabin, zawierające aż 14 modeli. Charakteryzują się one dokładnością wykonania, a także zgodnością z aktualnymi trendami w aranżacji łazienek.

 Fot. Radaway Fot. Radaway

Zoom na detal

Kabiny z serii Essenza i Fuenta New zaprojektowano z myślą o nowoczesnych łazienkach, w których nieszablonowa estetyka ma takie samo znaczenie, jak funkcjonalność. To, co odróżnia dwie serie kabin, to przede wszystkim detale. Uchwyty i zawiasy w modelach Fuenta New wyróżniają się opływowym kształtem, dzięki czemu znajdą licznych zwolenników wśród osób ceniących nowoczesne wzornictwo. Z kolei w serii kabin Essenza New projektanci marki położyli nacisk na minimalizm i prostotę kształtów. Najbardziej wymagającym użytkownikom dedykowana jest opcja Chrome+. Dzięki niej zawiasy, uchwyty, wsporniki oraz pionowe profile zyskują elegancki, stylowy połysk. Połączenie dużych tafli szkła z tak wykonanymi elementami nadaje kabinom subtelną lekkość i ponadczasową elegancję.

 Fot. Radaway Fot. Radaway

Komfort w każdym wymiarze

Kabiny prysznicowe Radaway znajdą zastosowanie w niejednej sytuacji aranżacyjnej i montażowej. Wszystko dzięki mechanizmowi niwelującemu krzywizny ściany aż do 15 mm – ewentualne nierówności nie stanowią żadnej przeszkody, a estetyka wnętrza nie zostaje zakłócona. Kabiny łatwo utrzymać w czystości – to zasługa powłoki Easy Clean, która zmniejsza ilość osadzających się zanieczyszczeń. Dodatkowo pomogą nam w tym zawiasy zlicowane z powierzchnią szkła. Z kolei gwarancją bezpieczeństwa, trwałości i solidności jest hartowane szkło, o grubości 6 mm. Warto zwrócić także uwagę na mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – jego cichą i bezawaryjną pracę docenią wszyscy użytkownicy.
REKLAMA:

Źródło: Radaway
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Radaway
#wnetrza #lazienka #radaway #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: