Kärcher Sp. z o.o. – liderem wśród wszystkich przedstawicielstw Kärcher na świecie

Podziel się:
Działalność Kärcher Sp. z o.o. pozwoliła jej uzyskać sześciokrotnie - w ciągu 20 lat istnienia - tytuły World Champion w konkursach Alfred Kärcher GmbH dla wszystkich przedstawicielstw Kärcher na świecie (ogólnoświatowy konkurs Kärcher mierzy wyniki sprzedaży w poszczególnych krajach w odniesieniu do wielkości grupy docelowej, tzw. klienta Kärcher).

Działalność Kärcher Sp. z o.o. pozwoliła jej uzyskać sześciokrotnie - w ciągu 20 lat istnienia - tytuły World Champion w konkursach Alfred Kärcher GmbH dla wszystkich przedstawicielstw Kärcher na świecie (ogólnoświatowy konkurs Kärcher mierzy wyniki sprzedaży w poszczególnych krajach w odniesieniu do wielkości grupy docelowej, tzw. klienta Kärcher). Sukces przyszedł już w drugim pełnym roku istnienia firmy - I miejsce wśród europejskich przedstawicielstw Kärcher. W latach 1996-1998 Kärcher Sp. z o.o. okazała się najlepsza na świecie, podobnie w 2006, 2007, 2008! Rok 2008 był wyjątkowy dla Kärcher Sp. z o.o., gdyż firma uhonorowana została aż 3 statuetkami: za najwyższy poziom realizacji wytyczonych celów Kärcher, wzrost obrotu i rentowność sprzedaży! Wyniki osiągnięte przez Kärcher w Polsce w 2009 pozwoliły firmie w tym rankingu zająć II miejsce (ex equo z Japonią!).
REKLAMA:

W 2014 roku firma Kärcher Sp. z o.o. ponownie zajęła I miejsce w rankingu sprzedaży Alfred Kärcher GmbH dla wszystkich przedstawicielstw Kärcher na świecie i uzyskała tytuł World Champion.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Kärcher
#wiadomości #nagrody #maszyny #karcher #jakosc

Więcej tematów: